Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hai sa vedem si alte poze mai recente ca vad la avatar o poza mai noua.La interior ai facut ceva modificari?
    Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

    Comment


    • #17
      capota si bara sunt super...felicitari .
      Imi place ca ai facut ceva original (ma refer la proiectoare. bafta in continuare)
      .
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #18
        Frumos foc , sport in continuare asteptam poze si noutati
        Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

        Comment


        • #19
          faza cu sa pui proiectoarele si pe faza lunga, asta o fac si eu saptamana asta.
          le am si ca proiectoare dar si pe faza lunga, dar la tine e superb cu 2 seturi de proiectoare
          chiar ca nu ai zis brabus aiurea
          bafta in continuare, si ai grija sa nu dai in kitch, ar fi pacat
          apropo, in poza de la avatar, e facuta VT, proiectoarele din interior, is puse usor in unghi, inspre jos, de ce nu le-ai facut asa, aratau superb asa..... continuau linia bad boy-ului...
          Last edited by bolo; 15 November 2009, 22:11.
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • #20
            AMG -poza e prelucrata in pait+photoshop..la ora actuala este cum o vezi in pozele de la inceput la interior am led-uri la pedalier ...bord "audi style".....si consola de la incalzire facuta custom de mine...cu led alb..si fara figurine ..(sunt in discutii cu un baiat sa le fac pe ploter..sa iasa perfect si simetrice)
            MUMUS-multam omule pentru urari..sper sa discutam despre "making of" la o intalnire loganista...o sa vin DOAR dupa ce e gata in proportie de 80 %
            B 63 XKN-multam omule..am promis...pozele vor fi proaspete la timpul lor...numai bine.
            BOLO- chiar astept parerile voastre...ce vreau eu e ceva intre stilurile CLEAN si RACINK...ideea sa nimeresc fix intre ele intr-un stil mai simplu si sa nu o dau cum ai zis ..in kitch..numai bine
            Attached Files
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • #21
              Imi place ca ai inceput bine.Din pozele puse de tine nu se evidenteaza foarte bine faza cu proiectoarele,dar daca iti iese cum ai in poza de la avtar o sa arate beton,chiar tare ideea.Un singur lucru nu-mi place la ea,bad boy-u,in sensu ca vine prea mult peste far.Uite 4 poze cu Bad Boy Look.Dupa mine asa arata cel mai bine
              Attached Files
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • #22
                BOLO..nu prea s-a putut face asa ..pentru ca trebuia incarcat foarte mult cu plastic acolo...si era prea subreda ..sa zic asa....oricum....ma asteptam sa iasa putin diferit fata ce am facut eu pe calculator...oricum....mai bine gandesc de mai multe ori si fac odata..decat sa iasa ceva urat
                soboBN imi pare rau..dar asa sunt destule...eu am mai zis..am vrut sa fie iesit din tipare....doar am fortat lungimea cu putin peste...ma gandesc la un bad boy si in privinta aripilor bafta...sa auzim numai de bine
                Last edited by matheo66c; 15 November 2009, 22:28.
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • #23
                  pacat, cred ca si tu ai fi vrut sa iasa ca in VT...
                  oricum bafta in continuare

                  PS. daca vrei sa faci bad boy si peste aripi, fa-o cu cap, adica prelungeste capota peste, ca altfel o sa trebuiasca sa dai aripa jos sa scoti farul ;) doar o idee, si s-ar putea sa arate ciudat, adica sa iasa prea mult peste far
                  Last edited by bolo; 15 November 2009, 22:30.
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #24
                    BOLO ma gandeam sa-i slefuiesc buza aia de la semnal..si sa vin cu aripa in locul ei....ar fi ceva senzational...dar tre sa ma consult cu mihai de la ghettotuning.ro..el este autorul..eu am avut doar ideea...
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #25
                      te cred, stiu ca ar fi, dar tine cont ca daca vei vrea sa scoti farul, trebuie sa scoti si aripa, avand aripa prelungita peste far, nu o sa-l poti scoate altfel ;)
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • #26
                        BOLO stau si ma gandesc....-dau bara jos
                        -dau aripa
                        -apoi in marele final..dau si farul
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #27
                          cam multe de dat jos pentru un far nu...sincer nu as face asa
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • #28
                            asa m-am gandit si eu...oricum...se poate slefui....inca nu e vopsita
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • #29
                              hai sa-ti dau alta idee...
                              ia o pereche de pleoape de angel eyes, alea mai late, si taie din ele exact coltul care-ti trebuie sa prelungesti capota peste far ;)
                              apoi ori o lipesti pe far, ori ii faci o prindere pe far s-o poti inlocui la nevoie ;)
                              asta era ideea mea daca ma apuc sa fac bad boy, din capota ca la tine aproximativ si peste far cu pleoapele alea asa taiate
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • #30
                                mersi de idee..chiar m-am gandit la asta....sa tai exact coltul de la pleoape..si sa le atasez pe semnal..date cu plastofix..vopsite ..lacuite..si lipite..cred k ar da bine...incerc....o sa revin cu poze
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google