Golan II 1.2 16 V Ambiance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Am vazut ca volanul la aceasta versiune nu seamana cu ce am vazut in alte poze la versiuni ce au media nav.
    Credeam ca volanul ar trebui sa fie la fel.
    Te-am intrebat pentru ca si eu sunt interesat de acest model.

    Comment


    • #32
      Scuze ai dreptate e pe dreapta satelitul de comanda.
      Din ce punct de vedere zici ca e diferit volanul?
      soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

      Comment


      • #33
        ma refer la faptul ca pe volanul tau in partea stanga si dreapta nu sunt niste butoane cum am mai vazut la alte modele de logan 2 (ce e drept, acele versiuni aveau media nav pe ele).
        sau satelitul acela reprezinta acele butoane aflate pe carenejul volanului?

        Comment


        • #34
          Volanul la alte versiuni mai are doua butoane pe el.

          Comment


          • #35
            Acele butoane de care vorbesi sunt de la sistemul de Cruis control ... nu de la volum si raspuns la telefon .. cel pt radio cd si telefon sunt dupa volan in partea dreapta ...
            Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

            Comment


            • #36
              ma gandeam eu ca sunt cam multe butoane doar pt volum si telefon ms pentru lamurire.
              la capitolul telefon stie cineva cum merge treaba? adica la telefon trebuie activat bluetoth ca sa-l vada masina si cand suna, poti raspunde cu acel buton?

              Comment


              • #37
                eu am ph2 cu handsfree... telefonul il "imperechezi" cu casetofonul si daca ai bluetooth activat masina il detecteaza. poti raspunde de la butonul de pe satelit

                Comment


                • #38
                  Poze cu satelitul de coamnda
                  Attached Files
                  soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                  Comment


                  • #39
                    Ai 4 difuzoare in masina? Ai si computerul de bord activ? Era tare totusi daca iti puneai si medianav.

                    Comment


                    • #40
                      difuzoare cred ca am 2 nu sunt sigur oricum fac fata fara probleme, medianav e disponibil doar pe versiunea laureate. Laureat cu media nav se duce la 9000.
                      soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                      Comment


                      • #41
                        Asta nu e bine...(chestia incercuita)

                        Ti-as sugera sa te duci la ei sa le faci scandal...
                        Attached Files
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #42
                          Si in pozele de pe dacia.ro se vede acel luft.

                          Comment


                          • #43
                            NU are nimic volanul asa e spatiul intre capacul de pe mijloc si restul volanului. Privit din lateral se vede ca liniile sunt aliniate perfect. una peste alta Loganul nu e S-clas sai ceri finisaje perfecte.
                            soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                            Comment


                            • #44
                              Fiecare cu gusturile lui dar eu nu mi-as mai lua logan. Cu 7600 euro imi iau ceva sh tare; zic asta ca si eu am dat cam tot banii astia pe un ph2 nou si acum daca ar fi sa-l vind nu iau nici jumatate pe el.

                              E frumoasa masina ta...iti doresc multi km fara incidente.

                              Comment


                              • #45
                                Perfect adevarat fiecare cu gusturile lui. Eu unul nu cred ca mi-as permite sa intretin o masina sh de 7600 euro.
                                soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google