''Golanca De Bihor''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vad ca ai intrat tare pe partea audio a masinii,numai bunatati.
    sigpic
    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

    Comment


    • @adyxzz: Faină lucrare, felicitări pentru munca depusă!
      Pasiunea face întotdeauna diferenţa.

      Comment


      • sal

        Dane sunt sunt si mai trebuie sa mai vina dar trebuiesc letcai nu cat au fost consumati ci 80% Ampt multumesc e pasiune multa, ore intregi de stress dar ce se vede mai bine spus cum se aude se apropie de ''ideal'' (care nu exista) , mai am de investit in medii, baterii suplimentare kitul de amplificare o sa fie un 0AWG, un amplificator de medii, distribuitor, modificat stalpii

        Comment


        • sal

          o mica protectie ca mai avem si bagaje
          Attached Files

          Comment


          • sal

            inca putina incalzire catre un asalt mai puternic, stalpii mei custom in piele alcantara o sa fie la vanzare inca nu am pus anuntul
            Attached Files

            Comment


            • Te-ai apucat serios de treaba
              Sa ai spor !
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

              Comment


              • sal

                multumesc TVM, orice lucru inceput e bine si de ''terminat'' desi in car audio niciodata nu e terminat doar pe pauza

                Comment


                • Vandusi stalpii? Ar da bine pe ligheanul meu Hai cu noutatile, ca ma ambitionezi sa bag bani in audio (iar) )

                  Comment


                  • sal

                    i-am vandut intr o ora 200ron aici in Oradea, acum dupa etapa asta (Arad) cu cateva zero de euro , pe sambata sau duminica aduc masina din Arad, o sa vin cu poze si o mica opera de arta

                    Comment


                    • Ce ii mai faci? ) Cat a costat sa imbraci stalpii in alcantara? Ma tenteaza la a mea, ca tind sa ii fac interiorul mai..intunecat )

                      Comment


                      • sal

                        pai stalpii sunt altii, trasi in puf de data asta, suporti pentru tweetere la oglinda, alte trasee noi de cabluri pentru difuri, subwoofer, inca un amplificator al 3 lea, difuzoare de medii, inele de aluminiu pentru difuri de medii, alte inele adaptoare mdf pentru midbasi, cleme noi pentru usi, alt soclu si alta siguranta in fata, alt distribuitor, inca o pereche de RCA din cablu de microfon....sa vedem ce o sa iasa.....asa i am luat stalpii in alcantara, nu stiu cat e m liniar

                        Comment


                        • Ooo deci o sa auzim ceva nou ) Faza cu puful...sunt sceptic. Adica, nu stiu cum arata (te referi la plusat, totusi, nu?). Alcantara imi parea o alegere buna pentru mine, usor si de intretinut..oricum, stalpii nu sunt o zona foarte solicitata.

                          Comment


                          • sal

                            da astept si eu sa vad, mi a placut ideea de puf are un prieten, da doar ca pusi in alcantara alte preturi care deja erau considerabile

                            Comment


                            • Plusatul nu e scump, m-am interesat si eu. Dar parerea mea e ca alcantara are un alt aspect.

                              Comment


                              • sal

                                un alt dvd in locul celuilalt w205 2DIN,
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google