''Golanca De Bihor''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    !

    poze ca prima data nu au mers
    Attached Files

    Comment


    • #17
      !!!

      ultimile sper, numa daca nu o sa fie cerinte)
      nu merg pun mai deseara

      Comment


      • #18
        Ooo! Pai nu mai e simpla! Ti-a placut sa ne tii in suspans! Mai arunca-i o folie pe geamuri si un eleron la luneta si e bestiala! Bafta la tunning!

        Comment


        • #19
          frumos a evoluat masina kitul de la dacia vine f. bine pe masina,fa-i ce a spus colegul de mai sus si colant negru pe plafon.numai bine.

          Comment


          • #20
            salutare! ce sa zic masina este foarte ingrijita am vazuto live ce sa zic arata super cu ce ai mai pus pe ea, bafat in continuare si sper sa ne mai vedem pe la tm sau poate la felix
            Powered by LSS
            http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

            Comment


            • #21
              frumos loganu!
              bafta in continuare la tuning!

              Comment


              • #22
                salutari

                multumesc pai hai la Felix o sa fie super, sa ne vedem cu totii, merci Misu, lasa ca-mi mai faci tu vreo 2-3 VT ma bate gandu sa pun niste arcuri sport dar vad eu...

                Comment


                • #23
                  sal frumosa masina....dar pana la urma cum arata acum...ca nu prea am inteles...e lovita...nu e lovita...!?

                  Comment


                  • #24
                    salutari

                    a fost lovita, acum ii frumoasa cu jante de aliaj cum se poate vedea dar un sfat pot sa dau grija mare la invidiosi si obligatoriu garajjjj , eu din pacate nu am si problemele le-am avut din aceasta cauza, multumesc pentru aprecieri astept propuneri pentru a face mai mult

                    Comment


                    • #25
                      Imi place masina ta.Te rog,zi-mi si mie cat te-a costat kitul de la dacia pe care il ai pe masina(doar ala de pe spoilere,fara praguri)pls.Bafta!!

                      Comment


                      • #26
                        sal

                        vlad24 pai a fost vreo 200 fata daca imi aduc aminte cu vopsit cu tot ca asa m am inteles cu aia cu stima!

                        acum masina mai are un player alpine 9880r pe care o sa-l am la vanzare pe forum si un ipod classic de 80gb deasemenea de vanzare!!!!! vedem ce urmeaza
                        Last edited by adyxzz; 6 June 2011, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          sal

                          nu am mai scris pe acilea dar masina a mai suferit modificari, un alt player Alpine 9880r legat la un Ipod de 80gb
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            salut

                            bine in fine acesta s-a dat acum a venit o unitate DVD de la JVC maine revin cu poze de acolo, sper sa va placa.

                            Comment


                            • #29
                              Hai cu pozele!
                              Abia astept sa vad noua achizitie
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • #30
                                salut

                                maine cred ca le urc sper va placa cica imi gaseste o interfata KS-PD100 in tara dau o bere

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google