Golanul Meu Rosu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golanul Meu Rosu

    Imi prezint si eu golanul si putine modificari :
    1 emblemele facute negre
    2 stalpi usi colant
    2 stalpi usi interior negri
    2 deskidere porbagaj buton
    3 aprinderea avariilor in ''masalier''
    4 poziti albe
    Momentan atat am putut face deoarece sunt pe bani parintilor

    Cu pozele ma ajuta si pe mine cnv nu reusesc sa le pun?Multumesc
    Last edited by Aleexalex; 20 December 2013, 01:14. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Bine ai venit printre noi,cum s-ar spune la noi in the club, fani ai marcii autohtone !!! Sa o pastrezi cat mai simpla, cu piese de calitate si originale si o sa vezi ca in timp o sa vina si $$$ sa iti indeplinesti toate proiectele cu ea !!! Cat despre poze trebuie sa accesezi "agrafa" de attacements din partea de sus a editorului, sper sa reusesti ca sa vedem si noi masina !!! Respect!!!

    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #3
      Multumesc foarte mult B-64-MVP Stima

      Comment


      • #4
        Au venit si pozele
        Datorita lui B-64-MVP
        fata.jpg

        Comment


        • #5
          [ATTACH]467219[/ATTACH][ATTACH]467220[/ATTACH][ATTACH]467221[/ATTACH][ATTACH]467222[/ATTACH][ATTACH]467223[/ATTACH][ATTACH]467224[/ATTACH][ATTACH]467227[/ATTACH]
          Last edited by Aleexalex; 20 December 2013, 16:50.

          Comment


          • #6
            salut butonul din stanga pentru ce este ?ma refer la cel de langa dezaburire lunetaEu zic ca arata mai bine daca dai jos chestiile alea de la stergatoare si folia aia de carbon rosie si alba de la ceasuri sa ramana doar ceasu cu acele rosii.Este doar o parere tu faci ce vrei (sper ca nu te superi )spor la modificari
            Last edited by levy; 21 December 2013, 00:00.

            Comment


            • #7
              In primul rand, bun venit printre noi! In al doilea rand, da jos chestiilea alea de la stergatoare ca nu isi au rostul si in plus striga si aspectul masinii. In al treilea rand, incearca sa lasi masina cat mai clean ca arata mult mai frumos decat cu o gramada de prostii pe ea. Bafta la modificari.

              Comment


              • #8
                levy butomul este pentru deskiderea prbagajului pe acela lam avut la indemana o sa dau acelea de la stergatoare jos nu ma supar din contra ma bucur sa primesc sfaturi si multumesc Stima

                dany91 Multumesc pentru urare si eu ma bucur ca ma aflu printre voi
                Last edited by Aleexalex; 21 December 2013, 23:20. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  chestiile gen tweetere si deschidere portbagaj din buton sunt ok. dar bordul si kilometrajul nu isi au rostul. daca vrei sa faci o treaba pune-i niste jante( sa nu fie tipatoare ) o folie pe geamuri si poate o folie rosu mat.
                  exact asta as face eu, al doilea set de jante -cele spitate si o bara de mcv.
                  Cosmin Olăreanu este un tânăr de 29 ani al carui domeniu de activitate îl reprezintă vânzările. Pasiunea acestuia faţă de un Logan s-a transformat în ceea ce se poate observa în poze. O Dacia Logan unicat, un autoturism ce poate eclipsa chiar şi maşini de renume. De unde a plecat, unde şi cum a ajuns […]
                  Last edited by neos; 22 December 2013, 15:51.

                  Comment


                  • #10
                    neos multumesc pentru sfat, eu asa dori sa il fac sa arate ceva de genul ca "AG-16-YMA Imi place la nebunie cum a facuto Alin stima
                    Last edited by Aleexalex; 22 December 2013, 17:17.

                    Comment


                    • #11
                      Am facut si eu ornamentele de pe stalpi negre
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Acum trebuie facute fetele de usi si stalpii de la centuri.
                        sigpic
                        https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                        Comment


                        • #13
                          Da o sa urmeze Fetele de la usi,Stalpi sunt facut este o poza mai sus
                          Last edited by Aleexalex; 3 February 2014, 19:40. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            Uite o poza mai clara
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              Pfff, inca unul rosu/negru. Spor la tunarit.
                              sigpic
                              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google