Groapa Saptamanii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    dar am si eu o intrebare, noi de ce ne-am luat LOGAN?
    sigpic

    Comment


    • #32
      Am sperat ca va fi o masina gen tanc, dar nu e chiar asa. Ca multi altii am crezut ca este invincibila in fata gropilor din asfalt, dar cu timpul incep sa se auda greierasi, si zgomot de bucse. Dam de lucru celor de la service.

      Comment


      • #33
        e inalta si zdravana deai avem logan e numai buna pt drumurile noastre)!

        Comment


        • #34
          am 40.000 km cu loganul din dotare. deocamdata nu am schimbat nimic din ceea ce inseamna directie sau suspensie. tinand cont ca deja am strambat o janta... daca ma prinde 90.000 km fara sa schimb nimic, atunci chiar ma declar multumit
          asa ca Minsterul transporturilor
          Last edited by bogdan_1984; 25 April 2010, 08:05.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Eeeeeee, jante am strambat aproape toti, mai ales cand sunt balti pe strada. Asta e, riscul meseriei, nu ca asa ar fi normal, dar nu avem ce face. Eu am dat intr-o canalizare, cu dacia veche, de am strambat si janta, si am rupt si anvelopa. Acum cand trec prin balti, sunt foarte atent, incerc sa merg mai pe margine sperand ca nu sunt cratere ascunse.

            Comment


            • #36
              bai frate...doar ce au facut astia strazile si la iesire spre dig au decopertat o parte din sosea...ce bine ca nu am permis acum

              Comment


              • #37
                stai linistit ca pana iti iei permisul inapoi tot nu le astupa
                My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                Comment


                • #38
                  mai bine ca se lucreaza acolo, ca dupa ce a trecut anotimpul iarna, acolo au rasarit gropile ca broastele dupa ploaie
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    sau daca le astupa apar altele langa ca asa e la noi cat ar fi loganul de tare pana la urma tot se strica ca nu ai ce evita mai trebuie sa dai si in ele

                    Comment


                    • #40
                      Buzaului a fost refacut ...Nu stiu daca mai sunt ceva gropi majore ...minore am mai gasit pe ici colo ...
                      Butea Aurel Laurentiu
                      fara linkuri externe in semnatura
                      BR - 21 - CNB

                      Comment


                      • #41
                        Iarna a fsot decisiva pentru soselele noastre a mancat sarea asfaltul de la zapacit si bucsele si pivotaraia varza!Si oricat le-ar face materialul e de foarte proasta calitate!asta e mergem pe unde potem!

                        Comment


                        • #42
                          intotdeauna avem de ales, nu mai mergem cu masina iarna
                          imi raspunde si mie cineva pe Discutii Generale?
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ce gropi la noi... mizilicuri. Sa vezi pe Braganul - Tandarei gropi sau de la Harsova pana la Cta gropi.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              bogdane ti-am raspuns eu ;)
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • #45
                                Braila - Movila Miresii - Tepes Voda

                                Si pe acest drum sunt cateva portiuni unde trebuie sa practici proba de ski - slaloom cu masina pe care o conduci, daca nu vrei sa ei gropile !
                                Butea Aurel Laurentiu
                                fara linkuri externe in semnatura
                                BR - 21 - CNB

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google