Groapa Saptamanii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    sunt de acord cu gicu...Baraganu-Tandarei parca au trecut vreo cateva cisterne si s-a intamplat ca la Mihailesti ) e terminat rau frate drumu ala...nici cu bicicleta sa nu te duci pe acolo

    Comment


    • #47
      Eu va rog sa mergeti pe drumul Baraganu-Victoria-M.bravu si acolo dovediti cat calm puteti sa dati dovada si ca nu mai va mai spun ca aveti impresia ca masina ramane in urma)!

      Comment


      • #48
        DN 23 - Braila --- Focsani, l-am parcurs astazi pina in Maicanesti. Pina la Maxineni e bine sa respectati restrictiile de viteza, nu din cauza radarelor, eventualale avarii datorate gropilor vor fi mai scumpe decit radarele.
        Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

        Comment


        • #49
          iar a aparut groapa la linia de tramvai de la Zoo

          Comment


          • #50
            pfuuu da' ce gaura...cand ploua, sarea apa din groapa la la 10m distanta cand dadeau masinile in ea
            sigpic

            Comment


            • #51
              e de muuuult aparuta

              si se face din ce in ce mai mare
              sigpic

              Comment


              • #52
                am observat ca s-au apucat sa "refaca" drumul catre carrefour...poate trec si pe la groapa aia

                Comment


                • #53
                  iam vazut si eu azi cand scormonea pe acolo sa scoata asfaltul ala prost si sa puna altul si mai prost )ca nea traim in romania

                  Comment


                  • #54
                    pe dorobanti la iesire spre galati langa benzinaria rompetrol este o gropa semnalizata cu un cauciuc
                    My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                    Comment


                    • #55
                      da groapa aia e acolo si ea de ceva vreme....

                      Comment


                      • #56
                        este de mult groapa acolo, dar de azi e "semnalizata" cu un cauciuc
                        My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                        Comment


                        • #57
                          porcarie pe Grivita

                          Nu e groapa dar e la fel de periculoasa. Am vazut ca s-a dat drumul pe Grivita dar cu capcane: o canalizare ridicata cu 7-10 cm peste nivelul asfaltului.
                          Maxima atentie daca virati dreapta de pe Calea Galati spre Carantinei...e fix pe traiectorie si se vede destul de tarziu beleaua.
                          Vedeti foto.
                          Attached Files

                          Comment


                          • #58
                            poate nu o vor lasa chiar asa
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              NU ca astia fac lucruri de mantuiala mai este putin si o lasa fara capac ca acum atrage atentie))))

                              Comment


                              • #60
                                Ideea e ca stratul final de 5-7 cm de asfalt de uzura nu s-a pus inca, s-au pus doar cele 2 straturi de 8-10 cm de suport...cred ca tocmai la primavara o sa-l vedem...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google