Gropile Si Gurile De Canal Locale...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ferti-va de tot Bucurestiul, noaptea se fura canalele si ziua se completeaza
    de gropi imi este scarba sa mai vorbesc, ei traiesc bine, noi ne chinuim mult si bine!
    lipsa text

    Comment


    • #17
      Udriste Nasturel e boboc sa vezi pe traseu lu 7 ,spre dorobantu,bombardamenteeee))
      TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

      Comment


      • #18
        A ajuns praf orasul asta .. cel putin de la Hotel Prahova inspre sud pe linia de tramvai e praf .. gaura langa gaura ..

        Comment


        • #19
          gauri sunt peste tot . eu zic sa facem un joc sa vedem cate gropi sunt si fiecare care aduce poze(presupun) primeste un premiu . e buna ideea .. astept pareri .
          Last edited by MihaitzaMCV; 18 March 2011, 15:49. Reason: Invata sa folosesti punctuatia Tzutzake
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #20
            sa inteleg ca oferi tu premiul?

            Comment


            • #21
              n-am inteles nimic :|

              Comment


              • #22
                Trebuie sa citesti printre randuri
                Am editat eu postul .. acum cred ca se intelege "ideia"
                Last edited by MihaitzaMCV; 18 March 2011, 15:50.

                Comment


                • #23
                  e vedem daca e un bax de suc
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • #24
                    acum e altceva...

                    Comment


                    • #25
                      Azi am vazut o minune .. probabil ca suntem in Saptamana Mare .. asfalteaza pe Udriste Nasturel

                      Comment


                      • #26
                        si gropile de la jet oil[cum stie lumea zona] au fost ,,tratate" cu plombe din beton/neprofesional dar denivelarea din dreptul benzinariei nu a fost bagata in seama,dupa sistemul ,,ce nu-i groapa nu se pune!"/ suntem soferi in ploiesti si asta ne strica suspensia......

                        Comment


                        • #27
                          ....usor..usor si strada Mihai Bravu, portiunea de la cimitirul Mihai Bravu (fostul Fero) spre Combinatul Lukoil, devine un adevarat Off Road... Atentie! pe unde calcati,mai ales dupa ploaie!!...
                          passion 1.5 DCi

                          Comment


                          • #28
                            strada sergent mateescu [paralela cu sos. vestului in zona balif-capatul lui 44/ce leaga ,,deltei" de ,,malul rosu"] se asfalteaza!uuuuurrrraaaaaaaaaa! dar sunt 100% sigur ca nu o sa tina la fel de bine ca vechea.... care era ,,batrana cat cartierul....[1974]" care era din placi de beton aproape nereparate de la ,,nastere" si inca se tineau bine la cei aproape 40 de ani. ce strazi se faceau in comunism.....40 de ani fara reparatie! acum nu mai tin nici 40 de saptamani! si ca sa nu fiu off :atentie daca treceti pe aici la gurile de canal care momentan nu sunt aduse la nivel!

                            Comment


                            • #29
                              ...si strada Mircea cel Batran se asfalteaza.....URAAAAA !
                              passion 1.5 DCi

                              Comment


                              • #30
                                atentie! s-au format din nou gropi ce se maresc pe zi ce trece pe soseaua vestului zona balif- xenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google