Hai Pe Transalpina ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tare de tot!!! vrem si noiii
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Va puneti arcurili stock, si mai dam o tura in gasca mai mare. A fost super...

      Comment


      • Fofuleeee... sa te invat sa deschizi pungili ) Am 7 dani la pungi de nutline

        Dragut, ce as fi mers sa ma destind.....dar ca ambasador in probleme bilaterale ale loganclub bucuresti am avut ca datorie primara deplasarea in beneficiul oamenilor nevoiasi si sarmani, a caror simplitate mi-a caracterizat intreaga cariera in domeniul politic si nu numai.
        P.S. Nu candidez pentru urmatorul mandat.
        No Stress !
        http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

        Comment


        • de mentionat ca nu eu am deschis punga...doar am preluat`o
          Gata , ne`am intors din iad...am scaat cu bine. )

          Comment


          • IAD - care este, ptr voi, definitia acestui cuvant , in legatura bineinteles cu Transalpina ?
            E frumos..e greu..e frumos dar greu..e..nu stiu ce sa inteleg ..daca e de bine sau de rau !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • E de bine, am facut tot drumul misto de chestia cu iadul, FOF-ul tot intreba dupa ce am trecut de partea grea daca mai avem ceva spectaculos de trecut pe drum...
              Au fost zone ca cea cu asfalt nou (vezi penultima poza) unde am coborat pe Transalpina cu 100+, drumul spre Sebes este superb pe zonele proaspat asfaltate, pacat ca am fost cu cainii in masina pe care ii crut de acceleratii laterale prea pronuntate, ca sa se bucure si ei de calatorie, nu numai pilotul.
              Per total este foarte accesibil pentru un Logan cu arcuri stock...
              Last edited by detail; 14 September 2009, 12:24.

              Comment


              • Foarte frumos a fost... companie placuta... abia astept sa repet experienta... o sa revin si eu cu poze dupa aceea... momentan nu sunt acasa...
                sigpic

                Comment


                • foarte frumoase pozele si peisajul de acolo....bravo bravo bravo......si poate data viitoare se va mai face o astfel de iesire si sa speram ca vor fi mai multi....eu unul, daca nu am treaba cjiar as merge, sunt Stock........bafta
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • frumos si imi pare rau ca nu am mers poate data viitoare.......

                    detail.. n-a fost cu noroc sedinta... i'm job-less
                    Last edited by NerviiMei; 15 September 2009, 01:07.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • imi pare rau, daca te putem ajuta, spune...

                      Comment


                      • @K-ule: si din partea mea, daca ai nevoie de ajutor sa zici....bafta
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • transalpina DN67c

                          Am fost weekendul asta pe transalpina, de la Sebes la Novaci
                          Se poate trece cu loganu cu atentie. Eu nu am dat prea mare atentie si am atins de vreo 3 ori dedesupt, dar s-a meritat :-)
                          Intradevar se asfalteaza si se lucreaza la drum. Portiunea cea mai dificila e intre Ranca si Obarsia Lotrului, cam vreo 5km. Iti trebuie macar 10cm garda la sol si multa atentie.
                          Am cateva filme:







                          Si cateva poze (inclusiv de pe transfagarasan si Poiana brasov):
                          hi5 face mai ușoară întâlnirea și socializarea cu persoane noi prin jocuri, interese comune, sugestii de prieteni, navigarea prin profile și multe altele.


                          Exceptional !
                          Last edited by EmanuelSescu; 16 September 2009, 21:26. Reason: removed YOUTUBE tag
                          Regards,

                          Emanuel Sescu

                          Comment


                          • Trebuia sa ne spui inainte, faceam un gratar impreuna...

                            Comment


                            • Am uitat sa mentionez eu am trecut de la ranca pana in Obarsia Lotrului pe noapte .....
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • si ce ai vazut daca ai trecut pe noapte ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google