Hai Sa Ne Dam Online Cu Masini

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ucn, nu gta 4, gta sa, d.aia am si ales ca e mai mic si are cerinte mai mici
    sigpic

    Comment


    • #32
      Eu daca am masini inlocuite in San Andreas, merge online, sau trebuie sa reinstalez jocul?
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #33
        ar trebui sa mearga, dar la mine, cand aveam modul bucuresi instalat, imi apareau inainte masina si abia la cateva secunde aparea restul, chiar daca pe offline mergea perfect, daca ti se intampla ca mie, instaleaza pe cel stock
        sigpic

        Comment


        • #34
          Cred ca o sa il reinstalez maine ca sa fiu sigur ca nu am probleme cu el.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #35
            pentru cei care deja au instalat ce e necesar, dupa ce instalati si modul in joc, cautati iconita care apare in prima poza, apoi precum in poza 2, scrieti romania la mode, asa cum am scris si eu si bifati tab.ul internet, si haide.ti pana gasim pe cineva care sa ne faca un server oficial sa "ne dam" pe altul, alegeti unu din lista am pus o arhiva deoarece nu mai pot pune print screen.uri
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #36
              colin mcrae rally 2004 merge jucat online si nu cere cine stie ce system. Cine vrea abea il astept

              Comment


              • #37
                Cu Gta San Andreas e mai greu, ai nevoie de server, uneori e cam instabil si nu vad cum ai putea face curse plus ca nu are o fizica bazata pe asa ceva, CMR poate ca merge cu niste servere pirat, cine stie.

                Jocul pe care eu l-am jucat foarte mult si se poate juca foarte ok din tastatura: Grid.
                Versiunea pirat merge pe serverele originale, se downloadeaza de pe net cu torent.
                Acuma eu explic astea, nu stiu cati dintre voi aveti in jurul varstei mele (21) si nu stiu nici cati dintre voi stiti cu torente si servere.
                Ideea e ca jocul e genial, unul dintre cele mai bune racere, cu server, cu parola, cu romani, cu tot felu de masini, timpi la milisecunda, cu crash-uri, fara nos si alte prostii.

                Uite aici un video facut de mine de pe vremea cand ma jucam GRID:
                Race Driver Grid Gameplay on Nvidia 9800GT.Specs:msip45E8400 3000mhz2gb ramLeadtek Nvidia 9800gt defaultHD video.Enjoy !


                Grid Gameplay on Nvidia 9800GTSpecs:E8400Msi P45Leadtek Nvidia 9800GT2gigs ramSettings:1680*1050All highanisotropic 16xantialising 4xHD video.Enjoy !
                Last edited by Dan_Ionut; 6 January 2011, 01:51.

                Comment


                • #38
                  NFS Hot Pursuit nu merge online ?
                  Skypeeâ„¢

                  Comment


                  • #39
                    @alex86 CMR2 merge sigur online. Merge cu direct ip.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      inca o propunere de la mine: NFS MOST WANTED


                      ce spuneti?
                      Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                      -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                      Silent Coat.

                      Comment


                      • #41
                        sunt bune si nfs.urile, dar ideea era sa intram cati mai multi, eu am jucat nfs mw si din cate stiu eu merge doar cu direct ip
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          pana la urma ce jucam?
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • #43
                            NFS MW merge jucat !
                            Am eu un program prin pc care permite lucrul asta!

                            Comment


                            • #44
                              Eu propun sa jucam ceva ce nu necesita alte programe care sa faca o retea virtuala...

                              Comment


                              • #45
                                colin mcrae 04
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google