Help Dragos Donatii pentru el ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi pare rau...nu sunt meserias in tinichigerie incerc sa ajut cum si cat pot...daca este cineva care crede ca este meserias astept sa se ocupe in continuare

    Comment


    • pai de ce sa-ti para rau ??? nu inteleg ??? TOTI, care au reusit, sa se implice mai mult decat cu bani, merita un respect mai mare....tare simplu e sa stai si sa bati intr-o tastatura, dar cand tre sa actionezi, se dau la fund....sau chiar nu pot din cauza timpului pe care il au...asta e.
      Oricum cred ca o sa ai o satisfactie mai mare cand masina va merge din nou...nu mai zic de DRAGOS.....

      Comment


      • Am reusit vineri sa-i fac ITP-ul la matiz, pachat ca nu l-ati vazut ce bucuros era
        sigpic #

        Comment


        • din cate il cunosc stiu ce bucurie are in suflet...pana la urma masina aia e singura lui prietena...

          Comment


          • Am facut si RCA-ul la un prieten care asteapta de bani pana in februarie, suma de plata este 330 de lei si cand i-am povestit despre Dragos a redus 30 de lei.
            Pentru cei care vor sa contribuie la plata acestui RCA, eu strang banii, orice suma ajuta

            Ps. Doar cei care vor, nu este obligatoriu
            Attached Files
            sigpic #

            Comment


            • la alta firma n-ati gasit ?)
              eu am facut RCA la clio cu 460 lei
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Din pacate avea o dauna in 2010 si aici era cel mai eftin si care asteapta 2 luni pentru bani...
                sigpic #

                Comment


                • va rog sa spuneti cat trebuie donat pentru RCA si cand...
                  CostiAdam
                  Vopsea pentru orice marca, tip de masina
                  Recomand vopsitori

                  Comment


                  • pai cam cat vrei, si cand vrei....( adi trebuie sa-i dea la om in 2 luni ) banii ii strange adimrv.

                    Comment


                    • Suma totala este 300 de lei, fiecare poate sa doneze cat doreste
                      sigpic #

                      Comment


                      • Originally posted by CostiAdam View Post
                        va rog sa spuneti cat trebuie donat pentru RCA si cand...
                        Termenul este 15 februarie si sa vedem cat se strang deocamdata au fost sarbatorile sunt fluturi in buzunare.
                        sigpic #

                        Comment


                        • adu-mi aminte sau zi-i lui danic sa-mi ceara bani cand ne vedem la lucru, ca eu am prostul obicei sa uit...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • mrv cand vezi mesaju sunama sa iti dau si eu bani ca eu nu am mai intrat pe site de mult sa ne intilnim ca apoi plec si iara nu stiu cand mai dau pe acasa mersi

                            Comment


                            • Si lista cu cei care au donat;

                              1 Seba xx lei
                              2 Adimrv xx lei
                              3
                              4


                              Mai avem nevoie de lei

                              Ok cIuFuLiCi
                              Last edited by adimrv; 5 February 2012, 22:44.
                              sigpic #

                              Comment


                              • Adi pe 14 luna asta o sa te sun sa dau si eu o donatie !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google