HUSE Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu mi.am luat huse in culoarea masini la pretul de 120lei acum 2 ani.sunt foarte multumit de ele.spun doar ca daca vrei sa le pui bine,trebuie sa te chinui putin.cand iti iei huse depinde de buget si de ce calitate vrei,gasesti si la 50 ron si la 250 la dealer..
    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

    Comment


    • #17
      daca vrei si ti se potrivesc iti pot da eu un set de huse sport
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #18
        Originally posted by SPQR View Post
        husele din comert nu-s bune de nimik am dat 80 de lei pe un set si nu se potrivesc deloc cu toate ca pe ambalaj scria LOGAN
        asa e si eu am patit la fel
        sigpic Alexandria

        Comment


        • #19
          am huse pufi din carrefour la 130 lei si se intind perfect.

          Comment


          • #20
            ce culoare e masina ta? eu am un set cu rosu...speciale ptr logan...nu sunt universale!
            Last edited by lucialina; 13 February 2009, 22:29.
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • #21
              Originally posted by B 96 NLD View Post
              Cel mai bine parerea mea daca vrei neaparat huse e sa le achizitionezi pe cele recomandate de un dealer Dacia. Exemplu la Meridian costa aproximativ 250 Ron si aveau doua modele.
              Sustin afirmatia asta, cu mentiunea ca e bine de evitat Meridian, au preturi peste ceilalti dealeri.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                gasesti huse facute special pentru logan berlina sau mcv in selgros la 130 respectiv 150 lei si se potrivesc de minune. poti vedea poze la my ride in semnatura
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #23
                  si ar mai fi varianta cu huse custom ... alese de tine materialele si etc ... daca vrei iti dau poze cum e la mine ... numai bine
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #24
                    Mi-am cumpărat huse de scaun de la rebell vin perfect pe scaune...deci cine vrea ceva de calitate să apeleze la rebell... mie îmi plac foarte mult cum arată și stau fix pe scaune...

                    Comment


                    • #25
                      Asa este vin perfect husele pt Logan, de la rebell si usor de montat fara carlige sau alte prostii timp pt montaj 15-20 min cu bancheta din spate pun si foto!
                      Pret 160 Ron Locatie Rahova-Margeanului!
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        Salut, revigorez thread-ul. Poti sa-mi dai mai multe detalii despre locatia de pe Margeanului te rog frumos, sau altcineva.

                        Si inca ceva, merg cumva si pe clio aceste huse ?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Salut,este cineva pe aici pe site care are un sablon,schita niste dimensiuni ceva pentru husele de scaune pentru logan?Am cumparat niste material de calitate si as dori sa il duc la un croitor sa imi croiasca niste huse.
                          "light up the darkness" Bob Marley

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google