huse logan imitatie piele, sau ceva de care nu se prinde parul de caine :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • huse logan imitatie piele, sau ceva de care nu se prinde parul de caine :D

    Salut, unde gasesc niste huse din imitatie de piele speciale pt logan? diverse culori...ceva in care sa nu se infiga parul de caine..., am patura de caine dar tot degeaba...se infige parul in spatarele scaunelor din fata etc...deci daca stiti pe undeva va rog sa-mi ziceti, eventual niste poze cu modele vazute..merci !!!

  • #2
    Originally posted by emil_munteanu View Post
    Salut, unde gasesc niste huse din imitatie de piele speciale pt logan? diverse culori...ceva in care sa nu se infiga parul de caine..., am patura de caine dar tot degeaba...se infige parul in spatarele scaunelor din fata etc...deci daca stiti pe undeva va rog sa-mi ziceti, eventual niste poze cu modele vazute..merci !!!
    La dealeri Dacia nu au? E interesanta treaba....poate in targ la Vitan, si pe mn m-ar interesa....o sa caut si eu si daca gasesc ceva, te anunt
    Logan Ambition 1.6 8V

    Comment


    • #3
      eu am asa ceva pe masina, le-am luat din targ vitan dar acum 2 ani si ceva, sunt ok ca aspect, ca prindere DAR sunt tocmai invers, vara se Incing si iarna sunt Reci...acum depinde de fiecare...bafta! am atasat si o poza cat de cat, cand ajung home poate va ajut cu mai multe, acum fiind @work.
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Originally posted by fascu_ady View Post
        eu am asa ceva pe masina, le-am luat din targ vitan dar acum 2 ani si ceva, sunt ok ca aspect, ca prindere DAR sunt tocmai invers, vara se Incing si iarna sunt Reci...acum depinde de fiecare...bafta! am atasat si o poza cat de cat, cand ajung home poate va ajut cu mai multe, acum fiind @work.
        am avut si eu exact ca ale lui adi dar am renuntat la ele dupa doar 3-4 luni ca vara nu putea sa mai merg cu masina...imi trebuiau schimburi la mine ...ca transpiram cu tot cu AC....recomand ceva textil dar de calitate
        1.6 mpi cu un strop de redbull
        Respect pentru ca imi pasa

        Comment


        • #5
          gasisem ceva in cora , le-am luat dar nu mi-au placut deloc cum se asezau pe scaune + ca se prindeau nasol...cu elasticele alea asa ca le-am dus inapoi si mi-am luat banii, erau 110 lei

          Comment


          • #6
            emile eu tin cainele in portabgaj prins cu lesa deja sa invatat la inceput plangea etc... ca dacal las prin masina isi lasa balele peste tot si topaie peste tot... acum o pun in spate in portabagaj si o mai vezi ca scoate capu si se uita la lumea dupa strada

            sigpic

            Comment


            • #7
              in berlina nu prea poti sa-l lasi asa, tu ai mcv

              Comment


              • #8
                da asta cam asa e... si emil are si cainele mai mare ca al meu daca avea un pechinez ceva in portbagaj acolo alerga cainele pana obosea

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Sal am si eu o intrebareee cam cat costa husele imitatie piele logan berlina? Multumesc

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by fascu_ady View Post
                    eu am asa ceva pe masina, le-am luat din targ vitan dar acum 2 ani si ceva, sunt ok ca aspect, ca prindere DAR sunt tocmai invers, vara se Incing si iarna sunt Reci...acum depinde de fiecare...bafta! am atasat si o poza cat de cat, cand ajung home poate va ajut cu mai multe, acum fiind @work.

                    asa ceva am si eu dar pe crem. vara se incing grav iar iarna foarte reci. plus ca buretele din lateralele scaunului se lasa si nu mai ai sensatia aceea de scaun sport.
                    am dat 100 ron din vitan
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • #11
                      am s eu din alea...numai pe negru-albastru .....dar, am renuntat si eu la ele, nu sunt multumit de ele am revenit la cele vechi...deocamdata

                      Comment


                      • #12
                        Pe mine ma bate gindul sa cumpar un set de huse insa am tot atirnat sa fac treaba asta tocmai din cauza sistemului de prindere care de regula lasa mult de dorit - din experiente anterioare acum la 6 ani e cazul dupa o curatare completa si sanatoasa a tapiteriei... Sunt oarecum obligat. Am tot studiat net-ul insa nu prea gasesc preturi pentru cele de uzina croite special ptr scaunele de Logan. Aveti idee cam ce preturi mai au?

                        Multumesc.

                        ========================
                        alexdonc@yahoo.com

                        Comment


                        • #13
                          si eu sunt interesat de un set de huse de calitate,tocmai ce le-am dat jos pe cele imitatie de piele.le-am bagat la masina de spalat si s-au facut varza ,s-au decolorat.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google