huse scaune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • huse scaune

    as avea si eu o intrebare in legatura cu husele de scaune. Daca am airbaguri laterale mai imi pot pune huse pt. scaune?
    laureate 1.5l, albastru marin

  • #2
    Da...cauta huse care sunt pentru asa ceva...scrie pe ambalajul lor.
    sigpic

    Comment


    • #3
      da, dar trebuie unele speciale sa fie concepute pt scaunele cu airbag, gasesti cred ca la dealer
      sigpic

      Comment


      • #4
        DA, sunt huse speciale!

        Dar de ce vrei sa pui huse pe scaune?
        CsB
        Ambition 1.6 MPI

        Comment


        • #5
          pai as vrea sa mentin totusi scaunele curate daca le las asa se jegaresc imediat...
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #6
            eu unul nu am huse, oricum nu cred ca gasesti cine stie ce huse, ale mele daca se murdaresc merg la vara la o curatatorie chimica si mi le face aia ca noi
            sigpic

            Comment


            • #7
              gogoasha69...au primit la dealer?cat costa?
              sigpic

              Comment


              • #8
                la mine la gr stiu ca aveau incercau sa imi bage huse,tavita portbagaj,presuri,ap. noroi,"hai sa iti spunem si un carlig ca daca te loveste unu... etc pe gat, nu am intrebat de pret oricum la dealeri totul este mai scump cu minim 50%
                sigpic

                Comment


                • #9
                  N-au huse pentru scaune cu airbag la dealer, dar se gasesc prin Metro/Carrefour/Prakitker. Daca nu ma insel, si cele cu Schumacher au gauri cu arici pentru airbaguri laterale.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    se scot oricum petele sau murdaria de pe scaune nu ? am vazut azi in carrefour chiar si spray-uri pentru asa ceva sau ma inselat ochi
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Eu chiar nu inteleg rostul huselor. Le protejez ca sa ce? Ca atunci cand o vand, cel care o ia sa aiba scaune curate? Mi-as lua mai multi bani din vanzare asa? Nu cred. Si unde mai pui ca nici nu sunt estetice, stau ca niste carpe pe scaune. Asa ca stau cu scaunele ei si daca se murdaresc o duc la spalatorie.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #12
                        Am vazut in Real mai multe modele de huse care merg la cei care au airbag-uri laterale la 169 - 179 Ron.

                        Comment


                        • #13
                          sau iati dintralea tip maieu
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • #14
                            Eu nu sunt adeptul huselor,la cat costa o tapiserie noua nu se merita sa pui huse oricum nu le poti intinde si se vede urat.Eu am cumperat tapiserie Prestige de la Silviu si m-a costat cat un set de huse mai bunicele si nu se compara,intradevar m-am chinuit vreo 6 ore sa o montez.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #15
                              Nici eu n-am pus huse, oricum in 1 an si 7 luni nu s-a murdarit tapiteria.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google