huse scaune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    huse din piele ecologica

    Am promis ca o sa postez niste poze cu husele din piele ecologica pe care mi le-am facut la comanda. Eu sunt super multumit. Exclus variantele ca nu sunt bune ca transpiri, ca se crapa, etc. Sincer va spun ca sunt 100% multumit. Nu se haiesc pe scaune cand te urci sau cobori din masina. Arata ca din fabrica.
    Attached Files

    Comment


    • #17
      Inseamna ca nu ai copil mic sa se urce cu picioarele pe scaune, sau sa verse sucuri, lapte sau alte minuni prin masina.

      Comment


      • #18
        Salut.
        Da foarte bine,e super.
        Cit te-au costat husele?
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #19
          In sfarsit am reusit sa gasesc husele cele mai potrivite pt Loganul meu. Am tot incercat tot felul de huse de prin Carrefour, Real, dar degeaba. Nu tineau mai mult de un an si cand coboram din masina sau ma urcam se haiau si se strambau oricat as fi incercat eu sa le starng pe sub scaune. Asa ca am fost pe str. Poporului in Constanta, la o tapiterie auto, mi-am ales culorile si mi-am comandat huse din piele ecologica la pretul de 270 lei, cu montaj inclus. In numai 55 min toata treaba a fost gata. Husele vin ca si turnate, bagi mana in foc ca sunt din fabrica. Nu va faceti probleme ca se crapa, am un coleg care le are de un an sau mai bine si se comporta foarte bine. Plus de asta el este si taximetrist si se urca multa lume in masina si tot nu dau semne de oboseala. Nu fac reclama la firma de tapiterie auto, dar o recomand cu toata inima. Au multe nuante de culori. Se pot face din doua sau dintr-o singura culoare. Eu le-am comandat in doua nuante de gri.

          Comment


          • #20
            Sunt huse sau ai schimbat tapiteria dupa scaune?Ma intreb pentru ca stau prea fixe pe scaun.Bravo arata bine.
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment


            • #21
              Sunt huse. Nu am schimbat tapiteria este noua, chiar nu avea rost. Stau foarte bine pe scaune. Sunt croite exact dupa sablon de Logan.

              Comment


              • #22
                eu am luat cele mai ieftine huse, cand se vor murdari le arunc si iau altele
                sigpic

                Comment


                • #23
                  dar cand iesi din masina nu iesi cu tot cu husa dupa scaun?
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #24
                    nu mi s-a intamplat, pt scaunele din fata sunt dintr-o singura piesa care se intinde bine pe scaun si il imbraca in totalitate, nu folosesc acele carlige de prinde, leg direct cu elsticul (intind elasticul foarte tare dupa care le leg intrte ele). materialul este sintetic cu un fel de buret pe dedesupt si are aderenta buna la materialul tapiteriei originale
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Mai suntem cativa din club care avem huse din alea.Intr-adevar vin foarte bine pe scaun.Singura problema la astea full piele sintetica este ca te cam prajesti la popou vara(hai sa zic ca tu scapi ca ai pantaloni mai lungi,dar prietena sigur isi lasa pielea pe scaun daca se suie in masina dupa ce aceasta a stat in soare.Eu am preferat sa o fac in compinatie cu material textil.
                      Attached Files
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • #26
                        Pretu cat a fost?

                        Comment


                        • #27
                          270 cu montajul bonus(adica tot atat plateai chiar daca nu vroiai montaj) dar merita banii (au demontat scaunele si au legat husele cu o gramada de sfoara).Sunt colegi pe forum care au aproape 2 ani cu ele si arata ca in prima zi.Imi plac pentru ca pielea sintetica se curata foarte usor(solutie de geamuri si gata),iar partea textila cu biocarpet.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • #28
                            Va salut!

                            As vrea sa-mi pun si eu huse si cautand pe net am dat de site-ul " huse.ro "
                            Ati comandat careva de la ei ? Ma intereseaza cele pentru scaune fata cu airbag-uri laterale.

                            Comment


                            • #29
                              eu am facut comanda la ei, dar fara air-bag-uri laterale ca nu am asa ceva.
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment


                              • #30
                                si eu am facut comanda, dar pentru un Ceed. Materialul (tip Sport) e intr-adevar mai grosut si in general au iesit bine, dar o idee prea mari la bancheta din spate, trebuiau sa fie mai fixe. Plus ca nu au ceva care sa le tina la imbinarea dintre sezut si spatar la scaunele fata, acolo stau intinse si cum la kia scaunul e mai profilat... nu prea stau bine
                                Last edited by ParuLuScorilo; 28 January 2010, 14:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google