Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    deci 4 pers

    mai asteptam si alti care sunt incantati

    Comment


    • #32
      Eu zic sa faceti o actiune comuna,sa fiti toti prezenti la regionala de la Bacau.Hai ca sunt glumet dar chiar mi-as dori.

      Comment


      • #33
        nu se stie nici o data ce se va intampla de azi pe miine

        Comment


        • #34
          Stiu,dar ma rog in fiecare seara la zana maseluta sa ne distram impreuna.

          Comment


          • #35
            cred ca e vorba de cea care o vor cumpara cei de la bucuresti, si sunt de acord am avut si eu aceeasi idee dar fiind faptul ca nu am ajuns la ultima intalnire nu stiu ce s-a discutat dar sunt deacord

            Comment


            • #36
              Pentru Tonix: Datorita faptului ca esti de acord, sa stii ca s-a stabitit ca o sa faci cinste la baieti cu un gratar si o bere.Asa ca te asteptam )
              METABOND RULES

              Comment


              • #37
                ha ha ha tonix ai puso , rugam sefu sa bage o lista cu pro si contra

                Comment


                • #38
                  Aprob pozitiv

                  Comment


                  • #39
                    un gratar o bere gasesc eu dar sa va vad pe voi cei ce ati stabilit cu ce iesiti la interval ca gratarul gol cu bere nu merge mai trebuie sa si sfaraie ceva pe el

                    Comment


                    • #40
                      Astazi s-a hotarat achiztionarea interfetei de diagnoza pentru loganele noastre. De maine fac comanda si cine stie poate duminica avem cu ce ne juca la intalnire.

                      Comment


                      • #41
                        lamuriti-ma cu ce ne ajuta interfata de diagnoza, mai exact?

                        lamurit-ma cu ce ne ajuta loganelele aceasta interfata, mai exact?
                        Last edited by i_m_lucius; 13 September 2009, 22:31. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          Ca sa fim intelesi de la inceput, interfata de diagnoza , pe care vrem s-o achizitionam ( apropos, am comandat-o deja ) este acel element de legatura intre calculatorul masinii ( mufa din torpedo ) si un computer / laptop. Bineinteles, contine si driverele aferenrte recunoasterii de catre laptop acestei interfete. Mai departe....
                          Toate acestea fara softul efectiv de diagnosticare, sunt cam zero barat. Ma refer aici la DDT2000 ( pe care il avem deja , m-am jucat putin cu el aseara ).
                          Acum vine raspunsul la intrebarea ta....
                          Se pot diagnostica si corecta ( eliminare erori, identificare erori, corectii parametri etc. ) sistemele de pe loganele noastre : motor, injectie, electric, airbag, ABS, indiferent de anul de fabricatie al loganului.

                          Avem o problema. In perspectiva participarii la regionala de la Bacau, de peste doua saptamani, s-a decis sa achizitionam stegulete auto, pe care sa le inscriptionam cu simbolurile LC Galati. Problema consta in faptul, ca la Praktiker, s-au terminat si cele mai ieftine gasite pe net, costa 14 lei bucata, cu tot cu inscriptionare dar fara TVA si taxe de transport. 10 stegulete ajung cam 170 de lei, cu totul. Ce facem ?
                          Last edited by lupulucian; 14 September 2009, 10:39. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #43
                            Lucian, daca ai facut rost de program as vrea sa il testam pana ajunge interfata comandata cu interfata pe care o am eu (kkl).

                            Cat despre stegulete eu zic sa se foloseasca din fondul strans, nu cred ca ar obiecta vre-o cineva.

                            Comment


                            • #44
                              despre stegulete eu zic sa ne mai gandim casunt prea scumpe 10 stegulete 170 de lei pe cand ele se gaseau la 1-2lei prin magazine. nu e musai sa avem stegulete la regionala tinand cont ca nu am avut nici macar la cea de la galati si tot a fost ok le mai folosim pe care le mai avem si noi si cand gasim la un pret mai decent luan mai multe si gata le inscriptionam cum vrem fara batai de cap si multi bani risipiti

                              Comment


                              • #45
                                Cataline unde ai vazut tu stegulete la 1-2 lei, ca le mananc nu alta? Rup strazile in orasul asta si inrosesc mouseul de atata cautat de net si mai jos de 10 lei nu am gasit. O sa luam 10 bucati, la 10 lei de la colegii din Bucuresti. Este cel mai ieftin

                                In alta ordine de idei, a venit interfata.
                                Last edited by lupulucian; 15 September 2009, 19:13.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google