Iesiri, excursii L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se intampla...gasesti locuri frumoase si pe la noi, daca cei de la buzau nu te vor pe aproape
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • deci nu mai merge niciun bacauan la darmanesti pe 1,2,3 octombrie..... in afara de mine si stefan
      sigpic

      Comment


      • eu sunt cu semnul intrebarii pus de ala micu (se cam implineste sorocul). daca se simte bine sotia ok...daca nu, aste e.
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • te-am inteles topescule. ai mai spus asta o data. mesajul era pt ceilalti....
          sigpic

          Comment


          • stiu...am repetat ca sa fiu sigur ca s-a inteles. m-as trece in lista dar cu un semn de intrebare in loc de numar de ordine
            Ratacit in spatiu...

            Comment


            • @topescu. ai recomandat tu la un moment dat o vila in slanic moldova. eu am sunat dar era ocupata. cum se numea ca eu nu mai stiu?
              sigpic

              Comment


              • am recomandat la tg. ocna. casa creanga (www.casacreanga.ro vezi satul de vacanta, dotari si preturi). super faina.
                la slanic pot sa iti dau site-ul (de pe cartea de vizita): www.coroana-moldovei.ro
                Ratacit in spatiu...

                Comment


                • mama, 200 ron/noapte la slanic moldova. dar tu crezi ca noi suntem patroni....
                  sigpic

                  Comment


                  • nu nene...m-am uitat si eu acum. am mai auzit de o pensiune cica faina la limita dintre comanesti si darmanesti dar deja ne indepartam.
                    Ratacit in spatiu...

                    Comment


                    • Cu cat ne indepartam fata de Darmanesti?Pune-o si pe aia.
                      sigpic

                      Comment


                      • e in comanesti, la limita dintre darmanesti si comanesti (dar departe de zona lacului), se numeste pensiunea Soimu. http://www.cabanasoimul.ro/
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • Aici cred ca nu vom avea acces la gratar...nu?
                          sigpic

                          Comment


                          • uite asta nu stiu. am sa intreb. daca vreti gratar revin la prima varianta...tg. ocna. vile de inchiriat cu gratar propriu.
                            Ratacit in spatiu...

                            Comment


                            • Deci eu vreau sa avem acces la gratar,caldura in camere,baie in camere(recomandat ) si un pret de criza.
                              sigpic

                              Comment


                              • atunci ramane la tg. ocna (au de toate)
                                Ratacit in spatiu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google