Iesiri, excursii L.C. Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu o sa apar duminica,mi sa cam dus bugetul de distractii.

    Comment


    • o sa apar si eu intr-o zi. in functie de cum se anunta prezenta am sa ajung si eu sa fim mai multi deodata.
      Ratacit in spatiu...

      Comment


      • Baietii...la Slanic e totul full...cel putin cele de pe net...asa ca am gasit o vila la Lepsa...cu 4 camere.
        sigpic

        Comment


        • nu stiu ce pret e la hotel la tg ocna...15 km de slanic si mai are si salina langa ea. mai este o pensiune faina casa creanga... ma interesez de pret.
          ia vedeti aici http://www.casacreanga.ro/index.html. au si prensiunea mare si sat de vacanta cu mai multe vile, pe langa piscina, sauna,, spa, atv terenuri sport etc. din cate stiu eu pensiunea (am fost pe acolo cu diverse ocazii) e chiar faina. preturi nu am aflat inca. au nr de tel pe site
          caut daca gasesc afisat pe undeva
          Last edited by tzopescu; 26 August 2010, 21:11.
          Ratacit in spatiu...

          Comment


          • La Hotel nu stam...si am gasit cazare deja la Lepsa...mercic de ajutor.
            sigpic

            Comment


            • nu ai pt ce. am adaugit mai tarziu la postul de mai sus (au si preturi destul de bune pe site). oricum distractie placuta
              Last edited by tzopescu; 26 August 2010, 21:13.
              Ratacit in spatiu...

              Comment


              • ok. dupa cum ati vazut varianta slanic a picat. deplasarea pe care o vor face cei de la lc galati va fi la lepsa. maine ma voi duce si eu acolo sa ma alatur lor la distractie. voi veni duminica seara, asa ca nu ma luati in calcul la intalnirea de duminica. bafta.
                sigpic

                Comment


                • 'Vine si eu' cu sotia,bigboss[Stefan] si s-ar putea sageata.

                  Noi venim duminica.
                  Last edited by KELBURTOS; 27 August 2010, 21:15. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Am ajuns acasa.Super atmosfera,am cunoscut-o pe sand'ana.Multumesc pentru cadou.Sper sa ne vedem curand.

                    Comment


                    • despre iesirea de la Lepsa se discuta AICI
                      sigpic

                      Comment


                      • O noua iesire LC Bacau&Galati. Detalii si inscrieri aici.
                        Last edited by valeriuciprian; 16 September 2010, 13:15.

                        Comment


                        • dragostea e mare...
                          Ratacit in spatiu...

                          Comment


                          • Salut
                            Deși sunt din București, vreau să fac o plimbare sâmbata aceasta (18 septembrie) prin județul vostru.
                            În principiu vreau să vizitez rezervațiile de la Vulcanii Noroioși (pâclele mari și mici), apoi rezervația Focul Viu de lângă Lopătari, iar la întoarcere un popas la mânăstirea Ciolan și Sărata Monteoru.
                            Traseul pe care mi l-am planificat ar fi următorul:
                            Venind dinspre București (E85), fac stânga la Costești și ies pe DN1B, apoi dreapta și iarăși stânga pe centura Buzăului.
                            Fac stânga pe DN10 și apoi dreapta în sătuc, traversez podul și continui pe DJ102F până la Vulcani
                            De la Vulcani continui spre nord pe DJ102F până ies în DJ203K, și fac stânga.
                            În comuna Lopătari fac dreapta și ajung la Focul Viu.
                            Mă întorc din focul viu și continui spre vest pe DJ203K, care apoi o ia în jos și mă scoate la Măgura, înapoi pe DN10.
                            Mai merg un pic pe DN10 spre Brașov și fac stânga pe DJ203G, care mă duce la mânăstirea Ciolan
                            Continui pe DJ203G, mă intersectez cu DJ100H și continui (aici nu sunt prea sigur) spre sud, mă scoate drumul în Sărata Monteoru
                            De acolo continui tot pe DJ203G și mă scoate în DN1B, de unde o iau înapoi spre București.
                            Aș vrea să știu dacă e ok acest traseu sau e vreun drum dintre acestea de care ar trebui să mă feresc

                            Mulțumesc anticipat

                            Comment


                            • Astea sunt in judetul Buzau, nu la noi. Cred ca pe LC Buzau te pot ajuta colegii.

                              Comment


                              • Vaai, ce neatent am fost... am scris Bacău în loc de Buzău în mesajul inițial, și cei de la Buzău m-au trimis aici...
                                nevermind...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google