If-21-wtf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • If-21-wtf

    Logan ph2 martie 2010 1.2 16v 16500 km laureate.
    Imbunatari:
    protectii aripi. aparatori noroi, becuri osram night breaker, cotiera, cd-player sony. boxe fata magnat, boxe spate jbl, vopsit triple, ornament toba, folie llumar 5% geamuri spate si luneta, 73% geamuri fata si parasolar, leduri pedalier, manere si porbagaj, pleoape si suporti proiectoare vopsite in alb, schimbat grila de la radiator jos si capacele vopsite negru lucios.Toate exceptand folia si capacele homemade
    Attached Files
    Last edited by ady_green; 20 September 2010, 21:45.

  • #2
    Draguta masina Imi plac ledurile de la manere si mai ales numarul de inmatriculare
    S-o conduci fara probleme!
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • #3
      felicitari pentru achizitia facuta..si pentru ca ai ales culoarea pe care o am si eu
      9.999.999.999.999 de km fara incidente...
      __________________
      sigpic

      Comment


      • #4
        Multumim frumos..alb rulezzzz

        Comment


        • #5
          cam mica motorizarea, nu ca 1,4 ar fi prea mare dar in mare e frumoasa masina, albul imi place mult de tot! mai bine lasai capacele cum erau . sau daca nu, jante ;)

          bafta!
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            Da mic dar economic, sunt f multumit de motorizarea aceasta.De jante nu am bani si ar fi ultimul lucru care l-as cumpara pentru masina.Nu,mie imi place mai mult cu capacele vopsite.Sau mai bine ii vopsesc jantele integral in alb:-?.Oare ii sta mai bine?!

            Comment


            • #7
              o idee, vopseste doar buza jantei in alb, mi s-a parut interesanta, am vazut tot la my ride la un user zuzu ( ceva de genul, nu retin exact )
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                Salut arata bine masina...doar e alba . Jantele poti sa le faci albe integral sau doar buza alba (vezi la mine) . Bafta

                @Tudor: Da, la mine )
                Y!M: alexut.style

                Comment


                • #9
                  Da zuzu are asa...dar daca le vopsesc o fac integral...

                  Comment


                  • #10
                    mie personal nu imi plac total albe, dar cum vrei tu

                    @191ZUZ: scuze ca am uitat nickul
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      salut.hai sa o laud si eu...ca doar e alba cum ne-om fi gasit numai cu d-astea albe sa comentam pana acum? imi plac ledurile de la manere in special...dar si celelalte de prin habitaclu.spor la modificari in continuare arata foarte bine cu folie...abia imi fac si eu o idee..pt ca este in plan dar despre capacele negre nu stiu ce sa zic...
                      Last edited by MarianS47; 20 September 2010, 22:31.
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Tudor View Post
                        mie personal nu imi plac total albe, dar cum vrei tu

                        @191ZUZ: scuze ca am uitat nickul

                        Nu-i nimic Tudor stai linistit



                        ady_green: Poti sa le vopsesti si integral...important e sa iti placa tie.
                        Y!M: alexut.style

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masinuta sa o stapanesti sanatos cu multi km
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                          Comment


                          • #14
                            masina este super succes in continuare la modificari!
                            http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bun venit!

                              Am si eu ceva de spus fa ceva si cu cromul ala din fata ca nu prea da bine...


                              BAFTA ! la tot ce ti-ai propus!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google