If-21-wtf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Frumoasa masina,chiar imi place.
    Satisfac blonde pe gume Turbo.

    Comment


    • #32
      o sa ma interesez si eu in legatura cu asta pentru ca e ceva de-am p.... adica firma x pune folii autorizate, dar geamul nu-i autorizat. e cam ilogic
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #33
        Da d'astea ziceam k geamul din fabricatie are transparenta de 81%....atunci cand a montat-o pe fata a zis ca daca scade sub 81% nu-mi pune si era fix de 81%...asa daca geamul are transparenta de peste 91% cred k e ok sa pui folia aceea de 73% pentru ca nu ar scade transparenta geamului sub 70%...

        Comment


        • #34
          Uitasem o poza..:P
          Attached Files

          Comment


          • #35
            Niste pareri! Ce ar mai bun un xenon cu lupa sau un cd-player Alpine CDE-112Ri???

            Comment


            • #36
              ady_green - geamurile le are masina omologate din fabrica! Ei trebuie sa stie cand masoara transparenta geamului+folia sa faca diferenta matematica, adica:
              din procentul de transparenta care lor le reiese pe aparat sa scada procentajul de transparenta al geamului (ei sunt obligati sa il aibe intr-un codex - o lista cu toate marcile de masini si transparentele geamurilor aferente) si astfel daca rezultatul matematic e corect atuncea nu are de ce sa-ti ia talonul!
              P.S. BIXENON CU LUPA e mai bine decat un CD PLAYER !

              Comment


              • #37
                @soculuif te contrazic citeste ce a zis un om care are un atelier cu montajul foliilor auto!banuiesc ca el stie cel mai bine...http://www.loganclub.ro/forum/showpo...stcount=307.Da, asa ma gandeam si eu dar cand o sa fac itp-ul e posibil sa se lege de faptul ca am xenon???

                Comment


                • #38
                  eu zic mai bine un cd player..asta daca tii la calitatea sunetului.. daca vrei xenon, pune-ti

                  bafta
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #39
                    Pana la urma mi-am luat bixenon h4 cel fara lupa...e o diferenta f mare intre halogen si xenon. Bixenon-ul l-am luat si l-am montat la serban

                    Comment


                    • #40
                      ce becuri sunt? de 6000 K ?

                      Comment


                      • #41
                        da, bixenon slim 35w 6000k
                        Last edited by ady_green; 29 September 2010, 15:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          Stie cineva daca smirgheluiesc bine cromul dau cu primer si pe urma cu vopsea rezista?Chiar vreau sa scap de cromul dupa masina
                          Attached Files
                          Last edited by ady_green; 19 October 2010, 16:30.

                          Comment


                          • #43
                            colant nu-i mai bine?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #44
                              pe stopuri ai dat cu spray sau e folie???

                              Comment


                              • #45
                                @mar1u5 e spray dar le-am sters cu acetona
                                @vroiam totusi vopsea...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google