Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine a prins-o de o bara metalica. Super multumit de navigatie si mai ales de precizie. Nu se compara cu navigatia de pe telefon, unde tot timpul aveam o eroare de cativa zeci de metrii, sau cum am patit vara trecuta m-a bagat pe un drum forestier sa ma duca la o localitate si de fapt ma ducea pe un deal (fiind noapte si ploaie torentiala in Muntii Apuseni).

    Comment


    • Depinde si de telefon
      sigpic

      Comment


      • Asta e clar.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Depinde si cum il setezi programul de navigare. Va place Waze-ul ?Il utilizati?

          Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

          Comment


          • Eu sunt traditionalist, cand tableta pierde satelitii, GPS+GLONASS, am in torpedou, harta, busola, agenda cu nr de telefon de la amici pt remorcare si o lanterna.
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Îmi place și waze, dar se cam blochează pe BlackBerry. Vara trecuta am utilizat un samsung S2+ cu IGO pe el, dar fiindcă hărțile erau prost cartate, îmi dădea locații diferite fata de ceea ce stiam.

              Comment


              • Ai 3 chestii care sunt importante "device-ul", programul de navigație și hărțile.

                Poți avea "device" excelent, program bun și hărți cu rutare de kko
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Aduc Waze in discutie deoarece are afisaj in timp real (politie ,blocaje in trafic,incidente,radare,alte pericole etc)

                  Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Salut!
                    De unde pot sa cumpar (sursa de incredere) Media Nav sau un Media Nav Evolution???
                    Mentionez ca am Logan 10 Ani.
                    Multumesc anticipat!

                    Comment


                    • Gasesti destule pe OLX, sh, bune, functionale si ieftine, cum le place tuturor sa gaseasca.

                      Comment


                      • Da, am vazut ceva... Dar doar media nav 1 nu am vazut si evolution.

                        Comment


                        • EVOlution găsești noi, nemontate(adică, neconfigurate, fără licențe de hărți și AHA) la 600 zloți + transport.

                          În afară de niște chestii în plus neactivate pentru România* Medianav EVO=Medianav simplu.

                          *fără AHA
                          -cu TMC dar inutilizabil în ROmânia
                          -cu DAB, la fel inutilizabil
                          -temă M0 colorată, cei drept, dar nu total
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Mr. pt. info. Din ce am citit pe forum am inteles ca pot sa pun pe media nav si o camera de mers inapoi!?
                            Last edited by 77sky; 5 April 2016, 21:25.

                            Comment


                            • Da, se poate monta cameră marșarier pe orice Medianav.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Salutare! Am incercat sa citesc cat mai multe pagini din acest thread ca sa nu repet dar nu am reusit sa le cuprind pe toate asa ca imi cer scuze anticipat daca a mai fost discutat. S-ar putea monta volanul cu comenzi si pilotul automat functional pe un laureat din 2013? Cam ce costuri ar fi? Multumesc

                                Sent from my HTC One using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google