Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, se poate. Volanul costa cam 600 ron, apoi senzor la pedala de ambreaj: 200 ron, trebuie sa atașezi senzorul la ambreaj, buton: 35 ron și activare. Toată distracția costa cam 1000 ron, preț apropiat de cel din fabrica în care, în care ai fi primit senzori de parcare și volan din piele.

    Comment


    • Multumesc mult! Nu a fost decizia mea, masina fiind cumparata pe societate. Am devenit ultetior proprietar. Acum ma gandesc sa gasesc pe cineva care se si pricepe.

      Sent from my HTC One using Tapatalk

      Comment


      • Nici eu nu am cumparat la vremea respectiva si imi cam pare rau, parca nu imi mai vine sa dau 1000 ron ca sa montez si sa activez pilotul automat.

        Comment


        • E mult intradevar. Dar pe putinii km de autostrada merita.

          Sent from my HTC One using Tapatalk

          Comment


          • Unii activeaza CCSL si in oras. Putini dar gasesti ...

            Comment


            • Salut,

              eu am un logan din 2011 fabricatie, as vrea sa imi montez o navigatie, se potriveste cea de la noul logan sau trebuie ceva mai special.

              Ce imi recomandati?

              Multumesc!

              Comment


              • Daca gasesti ceva consula dedicata dupa forma navigatiei se potriveste

                Comment


                • si un service unde sa se monteze?

                  Comment


                  • Daca ai consola dedicata, se scoate vechea consola, se monteaza pe cea noua restul butoanelor, navigatia si apoi se introduce la loc. Eu cand mi-am scos consola de curios sa vad ce e sub ea am observat ca trebuie modificari pt dvd care in spate au latime peste tot (cele universale cu navi, tv, internet, etc), dar cele de pe noile Logan au spatele cat un CD normal si doar fata e 2din. Daca ai drum din greseala prin Cluj ti-o pot monta eu.

                    Comment


                    • am vopsit scrisul "Dacia" de pe volan cu albastru,exact cum este si pe logo-ul frontal.

                      Comment


                      • Nu era cromat?
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • era cromat,dar am degresat cu spirt,caci diluantul ma gandeam ca poate strica,am luat o pensula mica si neavand vopsea decat la spary am pulverizat intr-un dop si cu pensula am acoperit in 2 straturi acel "Dacia" cromat.
                          Nu stiu sa pun poze caci a iesit superb,zic eu.

                          Comment


                          • S-a referit la logo, albastru am vazut doar dungile de pe grila frontala, si din ce stiu, cele care sunt albastre sunt pt ca nu s-a luat folia de protectie de pe ele, ele fiind cromate, ca la toate loganurile.

                            Comment


                            • Nu ma refeream la dungile de la calandru, ma refeream ca am vopsit logo-ul de pe volan cu albastru, unde este adancit acel scris "Dacia" pe volan, exact cum este inscrisul logo-ului de pe calandru si de pe portbagaj, nu aveam nici o treaba cu ornamentele acelea care mie nu imi plac ;)
                              Last edited by 77sky; 5 April 2016, 21:24.

                              Comment


                              • poze blana perete foc
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google