Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum pe strada? Am gasit si husa de volan si cea de cheie la norauto-nu le fac reclama, nu am nici un motiv, acolo le am gasit eu
    Husa de volan o au si la emag am vazut, sper maine sa o si montez

    Comment


    • Originally posted by panselin4 View Post
      Am uitat de noua husa de cheie gasita ieri
      Inainte de a citi ultimul tau post (cel cu norauto), am crezut ca ai gasit-o pe strada (putin probabil, insa se poate orice). Mai corect, in loc de "gasita", era "cumparata"

      Asteptam poze cu volanul, dar si cu cheia.
      Last edited by Crs. Sandel; 28 May 2016, 18:12.

      Comment


      • Am vazut la reprezentanta un logan cu cotiera centrala 2 8201533390, modelul nou

        Comment


        • Originally posted by M.FLORIN View Post
          Faina treaba ...nu? Acum "e altceva cand basculanta e a ta [emoji3] [emoji3] " !!
          Ti-a montat Bogdan si modulul fara ecran negru?
          De abia acum am vazut intrebarea ta, cand am cautat niste poze cu insonorizantul de la motor.

          Este altceva cu navigatie. La banii pe care i-am dat, merita cu prisosinta
          Bogdan mi-a montat si modulul fara ecran negru, cand revin din marsarier in neutru sau in viteza 1, navigatia imi mai afiseaza, timp de 5 secunde, ce este in spatele masinii.

          Comment


          • poze cu sprayul antifon - ma intrebase un coleg
            apoi poze cu husa de cheie si husa de volan
            Attached Files

            Comment


            • alte poze cu husa de volan ,si codurile de la batatorul acustic si colierul aferent
              scuzati calitatea pozelor dar telefonul are mai nou ceva probleme
              Attached Files

              Comment


              • Becurile osram night breaker isi fac toti banii, se vede diferenta clara, si la itp ma intreba cu ce am schimbat becurile, au o tenta alb-albastruie
                Bat mult mai bine si faza scurta si cea lunga, vizibilitatea este mult imbunatatita

                Comment


                • Lumea le lauda pt. luminozitate si omogenitatea luminii, dar din cate se pare, se ard cam repede (3-4 luni, in unele cazuri si mai repede). Mai foloseste cineva modelul asta de becuri?

                  Comment


                  • Da, eu le am de aproape 1 an si jumatate si inca merg fara probleme(Osram Nightbreaker Unlimited).

                    Comment


                    • Cate ore de functionare au?
                      sigpic

                      Comment


                      • Circul destul de mult noaptea, multe drumuri extraurban a cate 3-4 ore, plus drumuri in afara tarii unde plec la 10 seara din tara. Pe timpul zilei nu le aprind, daca tot are masina DRL.

                        Comment


                        • La mine cel de pe faza scurta stanga s-a ars acum o luna dupa aproximativ 8 luni in care am parcurs 7000km din care vreo 700 extraurban. Cred ca am mers 80% din timp cu ele aprinse. Estimativ pana in momentul in care a cedat avea cam 350h de functionare.

                          Comment


                          • Eu mi le-am montat pe cele din clip in 10 martie 2015 si de atunci am facut ~26500 km, folosesc tot timpul faza scurta ziua, chiar si in oras, faza lunga cat mai mult posibil noaptea. Inca merg fara probleme.

                            Last edited by epuru; 2 June 2016, 15:44.
                            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                            Comment


                            • Pentru Logan 2 H7 este indicativul?

                              Trimis de pe al meu LG-V500 folosind Tapatalk

                              Comment


                              • H4 pentru far normal si H7 pentru far dublu (Logan 10 ani, Prestige)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google