Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vedeti ca scaunele de Logan 2 au si airbaguri! Iar husa trebuie sa permita deschiderea lui!

    Comment


    • Originally posted by gospag View Post
      Imi poate recomanda cineva huse pentru scaune? Nu dau seama pe Emag care e compatibil sau care nu .
      Daca vrei sa nu ai surprize fa comanda pe huse.ro. Poate sunt mai scumpe dar merita!
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Sunt foarte bune cele de pe huse ro , eu am huse de la ei de un an deja...vin foarte bine , arata si profi, eu zic ca isi merita banii + ca ti le pe poti configura cum vrei. Pentru cine sta pe langa Arad fac si montaj care merge destul de repede si e ok.

        Comment


        • Originally posted by Crs. Sandel View Post
          Eu as ramane la cele de aliaj, pe 15".......
          Asa am facut! Modelul de janta este Empreinte Dark Metal si se asorteaza mai bine cu vopseaua masinii.
          Attached Files

          Comment


          • Astazi am vazut o masina identica la un stop. Arata excelent cu jantele alea.

            Comment


            • Pe mine m-au surprins oglinzile, ca stiam ca sunt in culoarea caroseriei dar editia asta de Prestige vin cu oglinzile argintii, asortate la jante. Initial am cerut sa-mi fie vopsite dupa care, vazand in curtea celor de la Renault o ditamai reclama la noul Megan GT, masina albastra cu oglinzi argintii, m-am razgandit si le-am lasat asa.

              Comment


              • la fel e si la Suzuki vitara S (1.4 boosterjet 140cp) si S-urile de la audi e un artificiu de design care da bine

                Comment


                • Originally posted by gospag View Post
                  Imi poate recomanda cineva huse pentru scaune? Nu dau seama pe Emag care e compatibil sau care nu .
                  confirm calitatea produselor de pe huse.ro
                  pe vechiul logan am pus huse de la ei acu vreo 7-8 ani. nu s-au decolorat, nu s-au rupt, nu s-au subtiat.
                  pe actuala masina tot de la ei mi-am luat. diferenta de pret fata de husele universale din supermaket-uri este pe deplin justificata.
                  Attached Files
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • Da sunt ok, husele cumpărate pe comanda de la un dealer din Timișoara. Le am de 2 ani și 9 luni. Le-am spălat anul trecut, important este ca nu s-au lăsat. Dai un ban în plus, dar merita. La job am luat pe fuga niște huse universale la 120 ron și deja au început sa se scamoseze. Daca vrei sa te tina multi ani, cumperi huse pe comanda.

                    Comment


                    • Originally posted by gospag View Post
                      Imi poate recomanda cineva huse pentru scaune? Nu dau seama pe Emag care e compatibil sau care nu .
                      Originally posted by old_radu View Post
                      ...si eu sunt interesat
                      Eu am asa ceva si se potrivesc perfect pe Logan 2.Husa pentru spatarul banchetei,are fermoare pentru a putea rabata ce parte doresti.La spatarele scaunelor din fata,in dreptul airbag-urilor cusatura este mai subtire.In caz de Doamne fereste vor plesni usor sub "explozia" airbag-ului(sofer si pasager dreapta fata).Pentru tetiere puteti da gaura ori cu o tigara(cei care fumati) ori cu o surubelnita subtire stea.Nu mi-am permis sa dau 700 lei la o comanda pe huse.ro.Cat or tine astea.... e bine,cat nu....iar e bine.Nu sta masina in huse,motorul sa mearga si sa nu avem incidente neplacute pe drumuri.
                      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                      Comment


                      • Imbunatatiri Logan 2

                        700 lei?! cum ai ajuns la suma asta pe huse.ro?! Ai configurat ceva piele de mistret?
                        Am facut o configuratie de proba si au iesit la 178 lei.


                        Sent from mobile
                        Last edited by jonnie007; 5 August 2016, 00:55.
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Imbunatatiri Logan 2

                          Când se rupe tapiteria originala , atunci poate sa pui huse sa ascunda defectul. Nu prea am vzut logan cu tapiteria rupta. Plus husele colegului sunt cam ... sa nu se supere.


                          Sent using Tapatalk
                          Last edited by alexsr; 5 August 2016, 01:54.

                          Comment


                          • Huse foarte bine eu am gasit la Carrefour. M-au costat 142 de lei, au custura pentru airbag, material super bun si se pliaza perfect pe scaunele de logan 2. Cand ma duc la masina va fa o poza sa se vada denumirea ca nu mai am ambalajele.

                            Comment


                            • Voua vi se murdaresc scaunele? La masina lui taicameo din 2009 arata foarte bine tapiseria si nu am pus niciodata huse. Am avut unele pete, dar cu o solutie de tapiserie de 20 lei se curata ff bine. Niciodata nu am urat ceva mai mult pe masina decat husele pe scaune

                              Comment


                              • Gusturile nu se discuta! Fiecare isi pune fix ce doreste pe masina!! Daca unii prefera cruciulite la oglinda[emoji2] unii vor huse![emoji4]
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google