Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In alta ordine de idei o imbunatatire "reala" sunt niste arcuri sa nu mai stea cocotata. A pus cineva ? mai ai garantie dupa ?!

    Comment


    • Volanul este cam subtire, eu vreau sa-l imbrac in piele, dar la cineva profi care sa arate cat mai OE. Ideea e ca nu prea as vrea sa scot volanul si sa-l trimit.

      Comment


      • Eu mi-am luat o husa de la reprezentanta 25 de lei. Arata bine si e interesanta ca grosime. Cand am vandut masina am vazut ca nenicu' ala cosea o husa din piele pe un volan la o masina. Astea din fabrica care sunt imbracate în piele tot asa subtiri sunt.

        Am vazut la un magazin cu piese ca imbraca orice volan in piele dar n-am intrebat daca trebuie dat jos.
        Last edited by Fanez; 5 August 2016, 17:59. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Asa arata.
          Attached Files

          Comment


          • Mai puțin Off topic, mai multe îmbunătățiri, de la vecinii ruși:

            mochetă subțire autoadezivă
            Attached Files
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Foarte bine arata...pe la noi pe cand?

              Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

              Comment


              • Pe la noi ce?

                În pozele de mai sus, unul s-a chinuit și a decupat și lipit până a ieșit ce se vede în poze
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Decupam si noi...dar de unde facem rost de mocheta???

                  Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Păi e simplu http://bfy.tw/75AU
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • arata super lucrarea de la baza consolei. problema e cum va da demonta suportul de scrumiera daca va trebui sa mai lucreze ceva pe colo...
                      Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                      Comment


                      • Si cand s-o umple mocheta aia de praf....."tiganie" e parerea mea.
                        Last edited by Old Driver; 6 August 2016, 19:16.
                        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                        Comment


                        • Fiecare cu pitici săi... dar decât să zornăie cheile și alte chestii pe acolo mai bine liniște și pui aspiratorul (de mașină) mai des

                          Alte idei:
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Bravo Torq! Mai ales pragul de la portbagaj.

                            Comment


                            • Le mulțumești rușilor, modificările sunt din 2014!

                              Idei au berechet, punerea în practică cam scârțâie, mocheta pe buza portbajului nu are ce căuta (apă!) dar se vedea mai bine materialul folosit.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Nu cred ca are vreo treaba cu rusii, mai degraba cu oamenii gospodari . Tot asa mai e un neamt care pune pe youtube ce isi face la Logan. Foarte educative clipurile lui. Va dau link daca vreti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google