Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iar începem:

    Faruri de X52 ph2 pe X52 ph1 nu poți pune deoarece:
    -trebuie faruri de X52 ph2
    -trebuie modificate mufele
    -trebuie grilă calandru (aia cu siglă Dacia)
    și cum arată ca dracu' trebuie să iei toată bara inclusiv plasa și suporții de proiectoare și oricum arată de porc fără partea spate deci

    bară spate de ph2 pe ph1 ai următoarele probleme:
    0-bara de ph2 se potrivește direct
    1-2lămpi de iluminare număr și nu sunt cele care le ai pe ph1- trebuie altele
    2-lampa de ceață stânga e în bară
    3-trebuie cablaj diferit pentru ceață iluminare număr
    4-lampa falsă de ceață dreapta e tot în bara
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by gabyrcv View Post
      Se potrivesc stopurile de la logan 2017 la logan 2015
      Imi amintesti de reclama asta
      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

      Comment


      • M-am tot uitat si pt loganul acesta nou nu am vazut protectii aripa cum exista pe primul model, poate cineva sa mă lămurească. Mentionez ca pe actualul logan ( 2007) am protecțiile de 9 ani si nu am nici o problema.
        Mulțumesc

        Comment


        • Daca nu are, cu ce sa te lamurim?

          Comment


          • Pai ma gandeam ca poate nu am gasit eu stie cineva o modalitate de a proteja aripa ?
            Multumesc

            Comment


            • Exită la ruși plasticele alea, dar nu ai cum să le comanzi.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • cel putin o poza cu ele se poate ?poate se gaseste vreun baiat mai priceput sa le comande.

                Comment


                • Vezi să nu...
                  Attached Files
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Dar oare ce pret au in rusia? Un cod produs dl. t0rquemada se poate? Mulțumesc

                    Eu trag speranta ca nasul lucreaza la o companie de transport si poate rezolv ceva
                    Last edited by dl_dr25; 9 February 2017, 00:23. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Arata fain!

                      Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

                      Comment


                      • daca nasul e sofer pe TIR sau cunoaste pe cineva, se poate rezolva. Le cumpara din reprezentanta si vine cu ele in cabina, fara vama fara nimic ;)

                        Comment


                        • Este putin mai mult dacă mai intereseaza pe cineva.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Păi ce mai vrei, ai codurile sus. Problema - cum le cumperi și aduci - rămâne
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Acum le-am gasit, este nașul puțin lăudăros dar vad ce rezolv. Comand 2 seturi daca pot si una o pastrez pt t0rquemada fiindca simpt că o să am nevoie de ajutorul lui

                              Comment


                              • Cumva acele "protectii" daca nu sunt puse "a la carte" (aici nu vad o imbinare/aderare 100% cu aripa decat/doar cu supliment silicon transparent, sau altceva pe interior, pentru a nu ramane spatii libere pentru apa, nisip...etc) din ce am mai citit pe aici (forum) cineva s-a plans ca dupa cativa ani (nu prea multi, chiar a pus si foto) ca a aparut rugina si i-a mancat toata marginea...ce mai injura omul acela cand a zis de ziua cand le-a pus ca erau "misto", protejeaza...etc...si efectul a fost total opus.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google