Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai mult ma interesa un cod pentru volan si airbag, pentru a le putea comanda.

    Comment


    • Printre cele mai bune imbunatatiri la lg 2 ar fi medianav,senzorii parcare si camera marcharier
      Off topic- aveti idee o camera pt mersul cu spatele unde se poate monta in ploiesti?-la un opel mai vechi, nu pe o dacie

      Comment


      • Au venit "chinezăriile" , toate 4 dot 3316 și made in Germania.
        Attached Files

        Comment


        • La vara fac deja un an si or sa aiba tot 0 km. Macar le-ai luat la pret bun.

          Comment


          • Peste 4 ani le dau cu 3-400 lei , ele fac 5 ani, eu zic că este ok. Și am primit și un rand de huse cadou
            Attached Files

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              La vara fac deja un an si or sa aiba tot 0 km. Macar le-ai luat la pret bun.
              Daca le tine la umbra si ferite de hidrocarburi anul ala trecut peste ele valoreaza cam cat o luna de utilizare.

              Comment


              • dl_dr25, anvelopele fara jante se depoziteaza "in picioare", iar cele cu jante se pot depozita una peste alta.
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment


                • Mulțumesc , acum sper să le găsesc și jante la un preț bun cat mai repede. Mașina vine cu jante pe 16.

                  Comment


                  • Originally posted by TopCat View Post
                    dl_dr25, anvelopele fara jante se depoziteaza "in picioare", iar cele cu jante se pot depozita una peste alta.
                    Nu se ovalizeaza daca stau in picioare?
                    Michelin made in germany. Tare.

                    Comment


                    • Nu se ovalizeaza.
                      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                      Comment


                      • Mi.am pus si eu o priza d.asta cu usb.Am atasat o poza unde se vede cum am pus plusul.Am infasurat firele intre ele iar chestia aia stransa acolo, gen colier este taiata de.la un "piciorus" d.ala,sunt mai atehnic,imi scapa denumirea exacta.Credeti ca ar putea aparea probleme ceva acolo?am strans destul de bine,firele nu se misca,le-am si izolat cu banda.Priza respectiva ar fi trebuit sa fie rotunda dar a ajuns sub forma aia ..probleme de logistica )
                        IMG_20170223_155720964_HDR.jpgIMG_20170223_161912101.jpgIMG_20170223_165119276.jpg

                        Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

                        Comment


                        • Aaa..inca ceva.Prima data am masurat gresit si m-am ales cu zgarietura aia de deasupra prizei.As putea sa remediez cu ceva ,sa nu se mai vada asa??Multam

                          Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

                          Comment


                          • Pui un abtibild sau unul-doua butoane false, sa para ca e mai e ceva acolo.

                            Comment


                            • La asta m.am gandit....un abtibild...doar ca trebuie sa gasesc ceva care sa aiba logica pus acolo,cu toate ca orice altceva ar avea logica decat zgarietura aia).Voi ati fi avut o alta idee unde ar fi mers priza aia?Ms Fanez pt parere si ms si lui Cristi pt tutorialul de pe tutoriale logan.

                              Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

                              Comment


                              • Originally posted by Fanez View Post
                                Nu se ovalizeaza daca stau in picioare?
                                Nu se ovalizeaza. Eu, la 2-3 saptamani, le mai invart. Asa am citit ca e bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google