Imi Place La Nebunie...Voua?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu nu am spus că nu au portbagaj.
    Uită-te la poză şi imaginează-ţi că apeşi butonul de la portbagaj. În ce direcţie se deschide portbagajul, în jos, în sus, unde ? Unde are prinşi suporţii care susţin porbagajul ?
    La asta mă refeream.
    Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
    sigpic

    Comment


    • #17
      ala este doar un photoshop facut pentru noi sa vedem cam cum ar arata masina!tu chiar crezi ca daca intra in productie o lasa asa??o sa fie complet functionala si echipata corespunzator!

      Comment


      • #18
        daca mai apare ceva va tin la curent... dar proiectu e dragut pentru niste fete dragute asa ca celor de la dacia din parte mea spor la treaba
        sigpic
        Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

        Comment


        • #19
          Originally posted by PCH View Post
          ala este doar un photoshop facut pentru noi sa vedem cam cum ar arata masina!tu chiar crezi ca daca intra in productie o lasa asa??o sa fie complet functionala si echipata corespunzator!
          Nu, niciodată nu am crezut asta doar spuneam despre proasta imagine realizată. Doar nu sunt .
          Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Totusi,ce e asa fantastic la masina aia?

            Comment


            • #21
              fantasticul din punctul meu de vedere inca nu exista la nici o masina care se fabrica....este o noutate si cu siguranta ar fi ceva foarte vandabil pentru ca,asa cum a spus si seba,principalele rivale ale lui sandero nu sunt decapotabile....intr-un cuvant nu prea ar avea rivali pe piata si s-ar vinde bine,cred eu!

              Comment


              • #22
                si eu cred la fel...
                sigpic
                Iti faci poze in oglinda.....pitipoancooooooooo

                Comment


                • #23
                  astazi am vazut o frumusete pe strada bravo baiatului care a facut asa ceva...

                  ce parere aveti???

                  Priviti...

                  Omul a inceput bine.
                  Cred ca o sa continue "lucrul" la ea.
                  Ma repet,inceputul e bun.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #24
                    frumusica,,,,,,,,,,,
                    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa albastruia
                      Şoferul prudent se uită în ambele sensuri înainte de a trece pe roşu

                      Comment


                      • #26
                        simplu si frumos, cui nu-i place ?

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google