Incalzire Scaune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La mine, acolo sunt; imi amintesc faptul ca am dat de ele cand am pus fonominul si a trebuit sa dau scaunele afara.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #17
      Dacă nu ai airbag (lateral) în scaun 100% nu ai mufe sub șezutul scaunului.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • #18
        Poi si butoanele unde sunt

        Comment


        • #19
          Butoanele sunt "după" mufa verde, pe instalația scaunului împreună cu cele 2 rezistențe.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • #20
            Originally posted by t0rquemada View Post
            Dacă nu ai airbag (lateral) în scaun 100% nu ai mufe sub șezutul scaunului.
            Ei uite ca am; si n-am airbag lateral.
            Attached Files
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • #21
              Ai senzor senzor de centură, nu ?
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #22
                Nu e activ.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • #23
                  Intreb si eu, pana la urma exista instalatia gata montata so trebuie doar cuplate rezistentele si eventual pusa siguranta? Din postarile de aici nu am inteles exact cum sta treaba. Multumesc anticipat!

                  Comment


                  • #24
                    @Aris86 La noi, cei cu x52, instalația pentru scaune nu există. Siguranțele pentru scaune încălzite sunt localizate, împreună cu releul de accesorii, în cutia siguranțelor motor și evident lipsesc.

                    Relee:
                    1389 - accesorii (X52, FK67 și J92)
                    612 - parbriz încălzit stânga (X 52-climat foarte rece)
                    629 - parbriz încălzit dreapta (X 52-climat foarte rece)


                    Siguranțe grupul A:
                    F2 - 15A încălzire scaune (X52)
                    F8 - 20A accesorii-releu 1389 (X52 - 30A parbriz încălzit stânga sau 80A încălzire suplimentară habitaclu)
                    F9 - 80A încălzire habitaclu (X52 - 30A parbriz încălzit dreapta)


                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #25
                      La mine siguranta se afla in panoul de langa bord.
                      "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                      Comment


                      • #26
                        Si totusi, ph2-ul meu din oct 2011 nu are acea predispozitie ( cablaj ). Desi e Laureat, cei de la Dacia mi-au zis ca trebuia sa fie cablajul, dar nu e. M-au lamurit

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by 30_VLD View Post
                          ...nu are acea predispozitie ( cablaj ).
                          Cred că ai vrut să scrii pre-echipare...

                          Comment


                          • #28
                            Nici eu nu am la sandero mufa aceia verde pentru incalzire.Am doar mufe/cablaj airbag plus mufa tipatoare pentru centura
                            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by t0rquemada View Post
                              dacă nu ai airbag (lateral) în scaun 100% nu ai mufe sub șezutul scaunului.
                              te contrazic eu am preferance si am acea mufa si nu am airbag lateral

                              Comment


                              • #30
                                asteptam poze
                                „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google