Informaţii Noi Despre Dacia Logan 2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ar fi, cu conditia sa dispara si Delphi de pe el !

    Comment


    • #32
      Mai pe intelesul meu?
      Last edited by Seba; 20 August 2011, 23:51.

      Comment


      • #33
        Este "celebra" fiabilitatea pompelor de injectie Delphi si de cele mai multe ori, cei din Service-urile Dacia dau vina numai pe motorina !
        Forumurile sunt pline de tot felul de patanii, totul este sa ai rabdare sa le citesti si sa tragi singur concluziile !

        Comment


        • #34
          Sper sa fie ceva diferit fata de ph2.. nu zic ca e urat ph2 dar s`a plictisit lumea de el.. dar noul logan cred ca tot la categoria low-cost ramane....deci nu prea mari modificari.Daca ar baga niste scaune mai de doamne ajuta si un plastic mai decent..ar fi ceva.

          Comment


          • #35
            Si poate sa mai bage si o antifonare mai de doamne ajuta

            Comment


            • #36
              iar aveti vise umede?ESP-ul o sa-l puna ca asa zice UE.dar tare ma tem ca o sa lipseasca altceva de pe masina.cred ca o sa dispara scutul motor din tabla si o sa puna un rahat din fibra ca la VW groupe ,de se aduna de pe jos.optional din tabla.Renault mai bine s-ar lasa de motoare diesel ,ca nu le are de nici o culoare(parere personala).la benzinare e ok ,sau aproape ok.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #37
                nui nimic problema de scut ca poate se potriveste dela ph1/ph2 , da am vazut ca vor fi 75 c si 105c asta inseamna 1.2 16v si 1.6 16v ; 1.6 8v cred ca o sa iasa la pensie , la un ph2 busonu la portbagaj era ca dopu la damigeana de vin nu cu cheie , pana nu pisca romanu la " cantar " sa iasa uiumu nu se simte bine

                Comment


                • #38
                  esp, scaune , plastice de calitate...fratilor, fiecare vreti ceva, apoi daca nici voi care aveti logan nu intelegeti notiunea de `low cost` apoi ce sa mai zic de cocalarii cu bmw-uri din 90 ( aia care sufera pe ei, ca sunt si exceptii ) si alte natii de masini ( a se citi cazaturi ) care imi repeta de parca as fi director la dacia ca loganul e prost, ca e lenes, ca consuma, n-are stabilitate , cu alte cuvinte toate defectele si alte afirmari care nu-s au rostul :|
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #39
                    @tataie: ala era loganul varianta cheala. eu pe laureate am buson ca la ph1, cu cheie.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #40
                      Tot degeaba daca nu scapa de torpedoul ala de toata jena care ocupa o suprafata imensa si este groaznic de inestetic si nefiabil. Nu cred ca ar fi f complicat/scump sa il redeseneze putin (putin mai mult ) si sa ii schimbe modul de inchidere. Dar asta e parerea mea.

                      Comment


                      • #41
                        daca tot ne dam cu parerea pe aci, fara sa avem idee cum o sa arate noul logan, hai sa ma bag si eu. cea mai mare problema pe care o vad eu la logan este zgomotul la interior. e asa de scumpa o antifonare, de nu si-o permite renault? nu cred, la symbol de exemplu zgomotul e cu mult diminuat (test facut cu generatia veche symbol, acelasi motor). daca rezolva chestia asta, imi cumpar noul logan, daca nu, trec pe straineze.

                        Comment


                        • #42
                          E cam scumpa si lumea de-abia ce mai cumpara masini! Eu cred ca va fi si mai zgomotoasa sau la fel ca phase deux.
                          Last edited by Eu4yas; 23 August 2011, 22:12.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Sa fie acesta noul logan ? http://www.youtube.com/watch?v=5YaKA8LNSkg

                            Comment


                            • #44
                              Nici vorba ! Aceasta pare o varianta imbunatatita a Loganului pe piata din America de Sud, ceva gen Sandero, adica un pic redesenate ceasurile de bord si amplasarea pe usa a butoanelor pentru geamurile electrice !
                              In rest este aceiasi masina !

                              Comment


                              • #45
                                ) cum arata consola aia centrrala...pfuai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google