Inregistrare Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inregistrare Logan Club Ploiesti

    Salutare acest THREAD este creat special ptr Ploiesteni ! aici puteti sa va dati cu parerea despre ce am hotarat cu marea majoritate care au fost la intalnire. Va multumesc PH-16-GMC

    salutare tuturor ploiestenilor detinatori de logan . Incepand cu data de 15 august se strang banii pentru a inregistra LOGAN CLUB PLOIESTI . cei care au fost la intalnire stiu despre ce este vb. cei care nu stiu va spun acum : este vb de inregistrare cu acte pentru a participa la concursuri pentru a fi legali pentru a avea un loc unde sa ne intalnim si o motivare de a da pe la intalniri . Banii care se strang lunar din cotizatii se va alege cate un meambru .Care va lua banii pentru a isi fc ceva la masina ''imbunatatiri'' si nu numai . Am vb deja la spalatorie si am reusit sa scot un pret bun 15 ron interior-exterior ptr masinile din club . la un service manopera gratuita . astea sunt avantaje! avem si un dezavantaj fiind : cotizatia lunara . Eu zic ca nu este mult o suma de 30 sau 40 ron . banii oricum ii scoti din spalat masina sau manopera gratis la schimbat piese in service . acum ramane si la aprecierea voastra .



    SEMNATI DA sau NU !
    Last edited by PH-16-GMC; 3 August 2009, 10:21. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    am zis da ieri..azi cred ca ma razgandesc......






    DA!

    Comment


    • #3
      DA dar am o mica problema cu data de 15 august pt ca eu in ziua aia am o nunta, o sa incerc sa ajung daca nu vd noi cum rezolvam problema.
      sigpicKiss FM cu personalitate.

      Comment


      • #4

        intalnire va fi pe 15 august adica sambata la ora 12 ziua .
        uitasi ce e mai important sefu
        DA
        sunt de acord cu infintarea L.C. PLOIESTI
        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

        Comment


        • #5
          baaaa...15 august??????e nunta lu' fratemiu atunci

          Comment


          • #6
            Sa mute nunta !!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by nonameyet View Post
              baaaa...15 august??????e nunta lu' fratemiu atunci
              Lasa ca ai noroc vii la intilnire si scapi de nunta ca tot ziceai ca iesti neam cu lefterescu asa o sa ai bani de benzina
              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

              Comment


              • #8
                e buna asta maxalb )
                sigpicKiss FM cu personalitate.

                Comment


                • #9
                  bogdane tu ce nunta ai frate?te pomenesti ca ne-om intalni la nunta lu fratemiu

                  Comment


                  • #10
                    bogdan e lautaru' din beci

                    Comment


                    • #11
                      Daca tot faceti chestia asta.. am o mica recomandare deorece stiu ca mai multe cluburi au incercat... chestia cu cotizatie

                      1. Sa fie mai mica ex : 5, 10 lei pe luna
                      2. Dupa ce sa strans suma pentru inregistrare renuntati la cotizatie.
                      3. Ori va hotarati toti sa dati ori nici unu si lasati balta ideea.


                      Daca chestiile de mai sus nu sunt indeplinite riscati micsorarea clubului vostru drastic..
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #12
                        Daca bautura se tine in beci sigur acolo ma gasiti. io am nunta la un var de-al meu si nu cred ca e fratele tau.
                        sigpicKiss FM cu personalitate.

                        Comment


                        • #13
                          Pentru inregistrare ne trebuie un Presedinte de club, un Cenzor(care trebuie sa fie expert contabil-nu stiu dc), un membru si mai ales 1200 ron in contul clubului

                          Comment


                          • #14
                            asteas detali monser'
                            vointa sa fie ca de restu ne descurcam
                            baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                            Comment


                            • #15
                              si eu sunt pentru inregistrare ..


                              P.S. scuze pentru inactivitate .. dar am fost in concediu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google