Inregistrare Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si eu sunt de acord inreg clubului.
    Dar as vrea sa punctez cateva lucruri:
    1 cotizatia sa fie votata de cei 10 care am fost la intalnirea de pe 02.08.09.
    2 stiker-ul sa fie cat mai unicat fata de cele care sunt pana akum.
    3 dintre cei 10 se vor alege si functiile in acest club

    Comment


    • #17
      Bravo baieti! Felicitari ptr initiativa
      Mi-as dori ca si la nivel national sa fie o astfel de initiativa...
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #18
        Baieti nu stiu daca o sa pot ajunge la intalnirea de sambata, ca dupa cum v-am spus am o nunta si nu stiu daca pot scapa o fuga. Un cenzor cred ca am gasit eu.
        sigpicKiss FM cu personalitate.

        Comment


        • #19
          salutare tuturor. intalnirea de sambata este anulata ! sunt in ITALIA la curs si fratemiu . tinem legatura..

          Comment


          • #20
            Astept noutati si pe tine intreg inapoi in tara. DA, sunt pentru !

            Comment


            • #21
              o sa il inregistram numai daca sunteti toti de acord ! si va asumati toata raspunderea pana la final ! iar din cei care au fost la intalnire pe 2 atunci .. sunt cei care frecventeaza aceste intalniri si o sa aiba functii ! nu am nimic cu nimeni . AICI NU ESTE PE CUNOSTINTE SAU CRESTI INTR-O ZI CAT RESTU INTR-UN AN ! Trebuie sa demonstrezi ca esti interesat de acest club si nu numai de dragu de a ne vedea intr-o parcare . Nu vreau sa fiu rau si nu vreau sa deranjeze pe nimeni . Este un adevar .



              ESTE MAI BINE SA SPUI LUCRURILOR PE NUME .....SI NU SA BARFIM PE LA COLTURI ;) SE VA AFLA INTR-O ZI ORICUM ;)

              Multumiri : DNL PANAET , MYR VERDE ,MYR ALB , TUTUROR CARE AU SUSTINUT SI SUNT ALATURI DE ACEST CLUB SI DE MINE !
              Last edited by PH-16-GMC; 13 August 2009, 15:28. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Ma si eu sunt pentru inregistrare ... nu am fost pe 2 .. ca eram in concediu

                Comment


                • #23
                  GMC pana la urma cand ne intalnim sa vedem ce facem cu acest club?
                  sigpicKiss FM cu personalitate.

                  Comment


                  • #24
                    intr'o zi de la 15 la 14

                    Comment


                    • #25
                      mai stie cineva ce se aude cu gmg a mai vb cineva cu el, cand mai facem o intalnire sa ne gasim si noi la un suk/bere(f.a.) ceva. sa mai vb despre inreg clubului.

                      Comment


                      • #26
                        Am revenit in ro ;) intreg )

                        Comment


                        • #27
                          GMC ce mai facem si noi cu clubul asta mai il inregistram sau nu?
                          sigpicKiss FM cu personalitate.

                          Comment


                          • #28
                            sa il putem inregistra ....trebuie sa fim toti prezenti sau majoritatea....cea ce pana acum sa cam uitat ....de acum inainte sunteti rugati sa veniti la intalniri TOATE !

                            Comment


                            • #29
                              se va discuta azi 12.09.2009 de inregistrare si ce se va intampla in viitor . ;)

                              Comment


                              • #30
                                Pentru inregistrare cititi aici , o sa gasiti niste informatii foarte interesante. Sumele necesare o sa le aflu marti, pana atunci sa ne gandim unde facem clubul (ne trebuie un sediu, sau zicem "La Sala Sporturilor pe dreapta ).Oricum suma initiala este aproximativ 14 mil. Asa cum zicea GMC ne trebuie un CoOrganizator, de asemenea ne trebuie un presedinte de club, cenzor, casier.
                                In alta ordine de idei, am obtinut sprijin (10% discount la manopera) de la Poliserv, pentru membrii clubului(persoane fizice) si asigurari, de la directorii de service, ca probleme de orice natura avuta in timpul cat stationeaza masina in service vor fi rezolvate
                                In concluzie, asa cum am stabilit la intalnire, sa strigam catalogul sa vedem cine este pentru inscriere club(si cu buzunarul nu numai cu sufletul)

                                1. PH-78-SWS SBîNGU GABRIEL
                                2. .......................................
                                3. .......................................

                                Si am uitat, la fiecare intalnire trebuie sa existe un secretar care sa consemneze discutiile oficiale, unul care scrie mai frumos
                                Last edited by pepyxxl; 14 September 2009, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google