Inregistrare Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Trece-ma si pe mine .. si apropo .. exista si reportofoane :P

    Comment


    • #32
      Momentan juristul meu are o problema in familie si nu am la cine apela pentru mai multe informatii pentru inscrierea clubului, mai trebuie sa asteptam cateva zile. Daca are altcineva o persona care sa ne poata ajuta ar fi f bine.
      Oricum pentru piese si consunabile am reusit sa obtin un minim de 5% reducere de la "Latina Gars" de pe Marasesti, poate sa si creasca reducerea, depinde cum ne "comportam". De acolo cumpar si eu si sunt destul de multumit.
      Inca nu am auzit nici o propunere pentru sediu, fara acesta nu se poate face nimic.

      Comment


      • #33
        cititi si pe acest topic ,sunt lucruri interesante si la obiect pt voi http://www.loganclub.ro/forum/inregi...egistrare+club
        sigpic #

        Comment


        • #34
          Am vorbit si noi despre aceleasi chestii la intalniri ca si in thread .. toata lumea e de acord .. acum mai e sa trecem la fapte .. om vedea cand si cum ..

          Comment


          • #35
            si io mis' prezent

            1. PH-78-SWS SBîNGU GABRIEL
            2. PH-22-ELN MAXIM ALBERT
            3. .......................................
            4. ......................................
            baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

            Comment


            • #36
              Pentru inregistrare !!! si cei care vor sa se treaca aici !
              SE TINE CONT DE LISTA !
              1: PH-16-GMC ...Petre Marian
              2: PH-78-SWS ...SBîNGU GABRIEL
              3: PH-22-ELN ...MAXIM ALBERT
              4: Hai ca se poate ;)

              Comment


              • #37
                Si ia zi mai nea GMC daca ejti de acird cati bani trebuiesc pt primele acte ?

                Ia problema in mana :P
                Last edited by MihaitzaMCV; 21 September 2009, 20:14. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #38
                  Nu stiu pana nu intreaba avocatul ....toti in jur de 12 mil din ce am inteles eu. De asta va tot spun sa veniti la intalnire si cu banutii sa ii strangem. Cand are timp avocata...sa ne si apucam . nu atunci sa mai stam 2 luni pana strangem . ;)

                  Comment


                  • #39
                    Avocata are timp oricand o platesti .. dar chestia e ca trebuie intrebat cati bani ne trebuie pt primele acte .. parerea mea .. ca in cont la o adik poti sa virezi banii numai pt o zi ca sa se faca verificarea , iar a doua zi pot fi scosi .. dar vb mai multe maine

                    Comment


                    • #40
                      Nenea Peppy ia zi cum mai merge treaba ? .. ce ai rezolvat cu actele .. ca sunt curios din fire ..

                      Comment


                      • #41
                        1: PH-16-GMC ...Petre Marian
                        2: PH-78-SWS ...SBîNGU GABRIEL
                        3: PH-22-ELN ...MAXIM ALBERT
                        4: PH-83-DAM Cristian Dumitru
                        Chiar daca poate nu o sa fiu atat de activ cum ar trebui,as fi de acord cu participarea la infiintarea acestui club.

                        Comment


                        • #42
                          Nenea Gabi ia zi-ne si noua ce se mai aude de inregistrarea clubului ca nu ai mai dat nici un semn ..

                          Comment


                          • #43
                            Nea Gabi .. ia zi tati ce se aude de inregistrarea aia ? .. mai da-i si tu un telefon lui prietenul tau .. si un semn de viata pe forum ..

                            Comment


                            • #44
                              Salutare domnilor

                              Inregistrarea la judecatorie are loc undeva saptamana viitoare si apoi sa vedem in cat timp ies actele efectiv, nu de alta sa intram si noi in randul lumii...

                              Comment


                              • #45
                                Mai asteptam cate o veste de la tine Gabitza .. ca suntem curiosi ce s-a mai intamplat ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google