Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

    In data de 28.11.2010 vom sarbatori 3 ani de cand a fost infiintat Logan Club Ploiesti !
    Rog pe toata lumea interesata de club sa ne onoreze cu prezenta !
    Last edited by MihaitzaMCV; 5 November 2010, 22:13.

  • #2
    LA MULTI ANI Logan Club PLOIESTI!
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • #3
      e rost de paranghelie?

      Comment


      • #4
        ma bag si eu

        Comment


        • #5
          LMA LC Ploiesti!

          La multi ani loganisti prahoveni!
          Sa fiti sanatosi, fericiti si ... drumuri bune sa aveti! Si evident, km fara nr. fara nr. fara nr.
          La multi ani si nu lasati momentul sa treaca fara sa sarbatoriti!

          Comment


          • #6
            Rugati-va si pentru mine sa iau permisul pana atunci, ca aduc eu tortul si bautura !

            Comment


            • #7
              Doamne miluieste sa ia colegu de mai sus permisu sa aduca bautura,si eventual colegu sa lase o adresa si un numar de telefon de unde sa il luam.
              AMIIIIIN

              Comment


              • #8
                Tort si sucuri iau eu .. tot ce va rog e sa ne strangem in numar cat mai mare

                Comment


                • #9
                  multi ani tuturor membrilor L C P! , multi ani si ,, drumuri bune..."

                  Comment


                  • #10
                    La multi ani..la ultimele intalniri am lipsit si eu dar la asta sper sa ajung..e ceva special

                    Comment


                    • #11
                      Dreamer, ai PM !

                      Comment


                      • #12
                        O sa incerc sa va fac cateva surprize la intalnirea asta .. sper sa imi iasa .. o parte din surpriza am comandato deja , saptamana viitoare ma ocup de restul ..

                        Comment


                        • #13
                          sper din toata inima sa ajung si eu la urmatoarele intalniri dar nu pot promite
                          inca nu stiti dar eu am fost internat deoarece m-am taiat foarte urat la mana dreapta
                          am stat o saptamana la spital dar acum sunt acasa
                          daca o sa fie bine mana si o sa fie cald afara o sa vin si eu daca nu nu pot veni ca ma supara tija de la deget rau de tot
                          http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                          Comment


                          • #14
                            Imi pare rau sa aud asta .. totusi sper sa poti sa ajungi si tu la intalnirea din 27.11.2010 ca ar fi pacat sa lipsesti ..

                            Comment


                            • #15
                              La Multi Ani!!! LOGAN CLUB PLOIESTI ,si membrilor saiX!!!! La cati mai multi si Drumuri dezapezite k vine iarnaaaaa !!!!!!

                              si bafta ``cs16_marius`` ,la examen!!!
                              Last edited by liktpn; 5 November 2010, 11:02. Reason: Automerged Doublepost
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google