Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    MULTUMIM!sper sa ma pot tine de promisiune si sa vin cu camera sa fac filmarea promisa,dupa care va dau mini dvd-ul sa-l postati voi ca eu nu prea am mai postat....filme

    Comment


    • #32
      care veniti cu ..amantele ..ar fi bine sa aveti cover up ul la indemana!!... eventual si o mini trusa de machiaj!! cu tot cu instructajul de rigoare!!! ca o sa aveti nevoie de ceva patch" uri..dupa!!

      se pare ca nu e asa de grav pe cat credeam si ..sa speram ca o sa ajung si eu la intalnire..!! fingers up..!! sa speram ca nu o sa mai intervina nimic intre timp! numai de bine!
      Last edited by neoreal; 26 November 2010, 14:04. Reason: Automerged Doublepost
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • #33
        Intalnire Aniversara Logan Club Ploiesti duminica ora 16.00 la Sala Sporturilor !
        Prezenta foarte obligatorie


        Intalnire Aniversara Logan club Ploiesti in data de 28.11.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor !
        Toti membrii sunt rugati sa participe .. cel putin la chestii d-astea mai speciale sa incercam sa ne intalnim cu totii !
        Last edited by MihaitzaMCV; 27 November 2010, 17:49. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          Baieti eu nu cred ca ajung maine , am probleme cu bunica-mea iar e in spital .. imi pare rau

          Se pare ca ajung , am facut asa programul in mare si se pare ca la ora 16 sunt la sala
          Last edited by PeRuZzI; 28 November 2010, 00:13. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #35
            ajung si eu si se filmeaza......

            Comment


            • #36
              Originally posted by cristiancorbu View Post
              ajung si eu si se filmeaza......
              Eu cred ca ajung la 4.15 ca la 4 scap de la munca..am facut schimb de tura ca sa pot veni..deci ne vedem acolo.

              Comment


              • #37
                daca e cu filmat scoatem costumu,pantofi de lac...sa inteleg ca te'ai angajat bzn,felicitari!

                Comment


                • #38
                  La multi ani Logan Club Ploiesti si cati mai multi membri pe viitor la intalniri...

                  Comment


                  • #39
                    multumim cristian.r...te asteptam si pe tine azi la ora 4.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • #40
                      LA MULTI ANI LOGAN CLUB PLOIESTI !!!!!

                      Comment


                      • #41
                        Multumin tuturor pt urarile de bine ! Eu acum am ajuns de la intalnire .. vreau sa spun ca a fost foarte frumos .. asta pt cei care nu au fost prezenti .. multutmim tuturor celor care au ajuns azi .. asteptam pozele si filmarea

                        Comment


                        • #42
                          Ce rau imi pare ca nu am stiut si eu de intalnire dar cred ca nu puteam sa vin pt ca aseara am ajuns din tunisia dupa o lunga perioada. Sper sa ajung la urmatoarea intalnire, pana atunci numai bine.
                          sigpicKiss FM cu personalitate.

                          Comment


                          • #43
                            Te asteptam duminica cealalta bogdane

                            Comment


                            • #44
                              Imi pare rau
                              Daca tot o calci... calc`o pana la fund

                              Comment


                              • #45
                                la multi ani logan club ploiesti la mai mare la mai multi membrii si sanatate multa membrilor pozele le pun maine ca nu merge netu bn
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google