Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    atunci e bine :d ... cu cat mai multi , cu atat mai bine

    Comment


    • #92
      Eu o sa fiu plecat din oras sambata si duminica.
      Promit sa fac tot posibilul sa ajung dar nu e nimik sigur
      Last edited by MihaitzaMCV; 23 November 2011, 21:16.

      Comment


      • #93
        O noua veste buna va dau .. am mii de multumiri pentru Casillo de la Ecosat Multiservice care cu ocazia aniversarii clubului a 4 ani da cadou un kit h11 xenon ptr proiectoare .
        Si premiul acesta , ca si cele 5 spalari gratuite int+ext se vor da in urma unor tombole !

        Comment


        • #94
          La Multziii ani Logan Club Ploiesti!!!...prezent duminica(sper sa nu apara vreo problema).....din cate am vazut la televizor si vremea o sa tina cu noi...

          Comment


          • #95
            d-abia astept sa ne intalnim cu totii, vin si cu baiatul cu care am fost mereu prezent de cate ori era cu putinta.

            Comment


            • #96
              prezent si eu duminica
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • #97
                hai k mai e nitel ;))

                Comment


                • #98
                  hai ca aj si eu ! cya there!!)
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #99
                    La multi ani Logan Club Ploiesti! a mai trecut un an si ne facem din ce in ce mai mari......imi pare rau ca nu pot ajunge duminica sunt sigur ca o sa fie ceva frumos,sper sa se faca si un videoclip,ceva poze... eu dum ma pregatesc de plecare(Mihaitza stie) + ceva treaba cu familia. La multi ani de pe acum si celor cu numele de Andrei....sper ca de sarbatori sa ne intalnim voiosi si sanatosi.
                    Distractie la maxim va doresc.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • Originally posted by bidepa View Post
                      La multi ani Logan Club Ploiesti! a mai trecut un an si ne facem din ce in ce mai mari......imi pare rau ca nu pot ajunge duminica sunt sigur ca o sa fie ceva frumos,sper sa se faca si un videoclip,ceva poze... eu dum ma pregatesc de plecare(Mihaitza stie) + ceva treaba cu familia. La multi ani de pe acum si celor cu numele de Andrei....sper ca de sarbatori sa ne intalnim voiosi si sanatosi.
                      Distractie la maxim va doresc.
                      Multumesc pt urare, Andrei e cel mai mic membru al logan club, are 10 ani si ma preseaza toata saptamana sa vina la intalnire.

                      Comment


                      • aici te contrazic domnule Spicer. pustoaica mea este cel mai mic membru LC Ploiesti )
                        Are doi ani si a reprezentat Ploiestiul la Mioveni. tot acolo a fost si cel mai batran membru : mamaie a lui Liviu )
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • mda, da Andrei este fan cunoscator al masinii, si se poate discuta cu el despre obiectul muncii si al adunarii noastre vechi de catva timp.

                          Comment



                          • Va asteptam maine pe toti !

                            Comment


                            • hai ca ne bate ziua de maine la usa ... chiar dak o sa fie prima mea aparitie " la club " ... mi-am modificat si orarul cu treburi ) numai ca sa ajung la intalnire ... ne devem acolo ... bineinteles dak ma primiti :-s :-ss
                              Last edited by maf1688; 26 November 2011, 19:19.

                              Comment


                              • oricine e binevenit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google