Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand vine vorba de lenevit ma bag si eu...

    sigpic

    Comment


    • Andi , nu trebuie nene noroc , doar zile frumoase si cu soare , sa pot veni si cu kinderul , atat conteaza. In rest bunavointa din partea tuturor , ca locatii si ce sa frigem pe zabrele..... eu zic ca ne descurcam. Iar chestia cu cortul... deja parca ma face sa ma gandesc la vara deaia de te topesti si noaptea. Nu de alta , dar gratar fara ceva de udatura, ala nu-i gratar . Si aici stiti foarte bine ca nu ma refer la cola. Atunci sa vad cine se baga , atunci voi recunoaste valoarea adevaratilor "prieteni cu Logan".
      Cu stima, FLO.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • FLO ... ti-as arata oricand dar ce facem cu masinile? le lasam amanet? ) Data viitoare la gratar vi sa ma iei de acasa si bem ) nu-i problema ...
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • Ideea era sa ramanem undeva peste noapte. Eu cred ca ma bag dar sub rezerva timpului liber.
          sigpic

          Comment


          • deci duminica asta ce facem?

            sigpic

            Comment


            • ne intalnim
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by andy_x3m View Post
                Ideea era sa ramanem undeva peste noapte. Eu cred ca ma bag dar sub rezerva timpului liber.
                Exact , ideea este sa ramanem undeva peste noapte, ca altfel... nu se risca nimeni , chiar si sa ne cuplam mai multi la o masina . Si daca e sa se ramana la cort , eu nu vin decat daca este cald afara, pamantul uscat , exclus perioada asta .
                Iar pt. acum Duminica , eu propun sa repetam "afacerea" de sapt. trecuta . Poate va fi si vremea mai blanda cu noi , ce siceti, o facem?
                Astept parerile voastre, chiar si cele in legatura cu locatia, ce restul este clar.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • mie mi-e indiferent, o mai facem o data, poate schimbam si locul ca eu am lovit de 2 ori masina la bordura aia.. :P
                  cat despre organizare, acum o putem face mai bine, pentru ca stim cat trebuie luat, nu va fi in minus sau in plus . tot 15 lei ?
                  sigpic

                  Comment


                  • probabil tot 15 lei aduc eu berea sau vinu'...pentru cine e pasager

                    Ia spuneti cum as putea sa fac rost de 4 stickere dinalea mici care se pun pe luneta ... cu scris de mana www.loganclub.ro

                    Comment


                    • Daca o mai comitem sapt asta ar trebui sa schimbam locatia. Eu propun undeva intre Mamaia si Navodari, drumul ala spre plaja. Duminica eu sunt tot de munca, deci mi-ar conveni aceeasi ora, dar asta ramane sa se hotarasca.
                      Numai de bine
                      sigpic

                      Comment


                      • pai hai incepeti lista

                        ganditiva bine la locatie ptr ca si duminica asta va fi la fel de frigulet
                        Last edited by SoNyKeL; 17 March 2009, 17:34. Reason: Automerged Doublepost

                        sigpic

                        Comment


                        • Treaba cu cortul, evident ca este pentru mai tarziu cand se mai incalzeste afara ca noaptea cangrenam pe frigul asta. Pentru duminica urmatoare ma bag si eu.
                          DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                          Comment


                          • Eu propun ca sa ne intalnim la ora 15 , asta ca sa recuperam ceva timp pana se insereaza si devine din ce in ce mai frig . Cotizam tot cu 15 lei, si propun sa luam si ceva din pui daca are , daca nu mergem pe mai multi carnaciori, mie unul mi s-au parut mult mai gustosi .
                            Ca locatie ... ce ziceti de Mamaia , malul lacului, undeva mai spre capatul ei in colo . Poate este o falsa impresie dar pare ceva mai adapost .
                            Gratarul si niste painici deala sunt asigurate, carbune cred ca a mai ramas , iar lemne am eu . Speram sa nu ploua !
                            Si cum vad ca nu aveti curaj , incep lista cu mine :
                            1.-Floryn + Alex desigur.
                            2.-...
                            3.-....
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • 1.-Floryn + Alex desigur.
                              2.-Loganu'
                              3.-Ptk ( probabil )
                              4. Ema
                              O sa discut cu el maine... si mai aduc lemne daca este nevoie
                              Last edited by Loganu; 17 March 2009, 20:13.

                              Comment


                              • carbuni sigur avem trecetima si pe mine pe lista ca mie lene ) sunca cine aduce? alex?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google