Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pigoo, toti am fost la captain cook. Majoritatea am fost inghetati de frig dupa ce am stat acolo (eu nu).
    CIC-ule, locatia am stabilit-o haideti sa o pastram, sau sa stabilim alta de comun acord.
    Fain azi.
    sigpic

    Comment


    • S-a inteles nu-i problema . Data viitoare sa-ti dau masina Andy ca sa te plimbi ca n-ai mai apucat sa testezi. O saptamana cat mai placuta la toata lumea!
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Ptr duminica asta 8.11.2009 inca nu s-a hotarat ce facem.
        Avem 2optiuni : Paintball si Aqua+Captain Cook

        Asa ca facem o lista cu 2optiuni:
        1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
        2.
        3.
        4.

        Deci postati langa useri si optiunile voastra , adica paintball sau aqua sau doar una dintre ele... cred ca e clar ptr toti.
        Aduceti COTIZATIA pe Noiembrie si Octombrie doar cei restantieri

        sigpic

        Comment


        • Asa ca facem o lista cu 2optiuni:
          1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
          2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
          3.
          4.
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • Salutare baieti ce mai faceti? Eu nu am mai ajuns la intalnire de ceva timp pentru ca in week-enduri am tot fost plecat la expozitii in Moldova. Cred ca si saptamana aceasta o sa fiu plecat tot acolo... Sper sa ajung si eu la intalnire cat de curand sa va mai vad


            Asa ca facem o lista cu 2optiuni:
            1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
            2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
            3.
            4.
            Last edited by SoNyKeL; 2 November 2009, 22:30. Reason: copy paste la lista continuu...

            Comment


            • Felicitari pentru premii.Desi masina nu e gata 100% ai reusit sa urci pe podium.Succes in continuare si te asteptam cu medaliile(diplome,cupe) dupa ce se termina sezonul de evenimente.

              Asa ca facem o lista cu 2optiuni:
              1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
              2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
              3.
              4.
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • Originally posted by gxg View Post
                Felicitari pentru premii.Desi masina nu e gata 100% ai reusit sa urci pe podium.Succes in continuare si te asteptam cu medaliile(diplome,cupe) dupa ce se termina sezonul de evenimente.

                Asa ca facem o lista cu 2optiuni:
                1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                3.
                4.
                Felicitari ptr post , in sfarsit cineva care a prins ideea.

                Daca pana maine seara lista ramane tot asa , ramanem la aqua. Ma enerveaza la culme ca intrati pe forum , dar va e lene sa va treceti intr-un kkt de lista. Si duminica iar suntem 20 cu 2pe lista,ca duminica trecuta... daca om fi 10pe lista poate ne strangem 30 dar daca pe voi va doare in kur de lista , imi racesc gura de pomana...


                PS. DA eu am voie cu un astfel de limbaj in aceasta sectiune , oricare dintre voi care ar folosi un astfel de limbaj , chiar daca doar in gluma , ar fi aspru pedepsit...

                sigpic

                Comment


                • 1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                  2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                  3. Loganu clar Aqua+Captain Hook ( prea frig pe campu ala de lupta la paintball )

                  Comment


                  • clar a ramas la aqua...

                    1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                    2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                    3. Loganu clar Aqua+Captain Hook ( prea frig pe campu ala de lupta la paintball )
                    nu uitati banii de cotizatie...

                    sigpic

                    Comment


                    • pana la ce ora stam la aqua ? eu la captaincook nu vin ... si nu imi comvine sa vin de acasa, sa stau 5 minute , iar apoi sa plece toti ca le e frig .


                      1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                      2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                      3. Loganu clar Aqua+Captain Hook ( prea frig pe campu ala de lupta la paintball )
                      4. Pigoo Aqua
                      Last edited by SoNyKeL; 4 November 2009, 23:39. Reason: ABTINETE IN PLM!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • clar a ramas la aqua , stam la aqua cat zice mjaoritatea daca inghetam in 1min plecam intrun minut daca nu inghetam stam si o ora sau nu...

                        1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                        2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                        3. Loganu clar Aqua+Captain Hook ( prea frig pe campu ala de lupta la paintball )
                        4. Pigoo Aqua
                        nu uitati banii de cotizatie...
                        Last edited by SoNyKeL; 5 November 2009, 07:48.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          Felicitari ptr post , in sfarsit cineva care a prins ideea.

                          Daca pana maine seara lista ramane tot asa , ramanem la aqua. Ma enerveaza la culme ca intrati pe forum , dar va e lene sa va treceti intr-un kkt de lista. Si duminica iar suntem 20 cu 2pe lista,ca duminica trecuta... daca om fi 10pe lista poate ne strangem 30 dar daca pe voi va doare in kur de lista , imi racesc gura de pomana...


                          PS. DA eu am voie cu un astfel de limbaj in aceasta sectiune , oricare dintre voi care ar folosi un astfel de limbaj , chiar daca doar in gluma , ar fi aspru pedepsit...
                          Ce face puterea din om,dom'le...Si eu care il acuzam pe Iliescu...Eu incep sa cred ca SoNyKel e mason.

                          Copiati lista la fiecare post



                          Important Moderator or Administrator NoteEu incep sa cred ca esti offtopic nu as vrea sa incep sa cred ca o sa ti iei primu warn. !!!
                          Last edited by SoNyKeL; 5 November 2009, 23:15.

                          Comment



                          • Din momentu asta am terminat cu listele ptr duminica asta. Ne concentram pe ce am scris mai jos.


                            Anunt foarte important!
                            Astazi am discutat cu reprezentantii service-ului din tulcea Star Service , Dealer Dacia-Renault.
                            Au placerea de a ne invita pe data 14.11.2009 orele 9-10 , la lansarea unui nou automobil Renault.
                            Va avea loc o operatiune ``Porti Deschise`` , suntem invitati toti iubitorii marcii dacia si membrii ai clubului Logan , Dacia si Reno .
                            Evenimentul consta in urmatoarele:
                            -Test drive cu masina respectiva si cu orice alt model Dacia sau Renault
                            -Curse si concursuri de karting GRATUIT
                            Plimbari cu ponei(pentru copii) GRATUIT
                            -Spectacol Dresura de cai(adevarati nu cai putere)
                            -Tombola cu premii substantiale , participarea la tombola GRATUIT
                            -Bufet Complet din partea casei
                            -Multe altele surprize si materiale promotionale oferite de organizatori.

                            Inca un lucru FOARTE important: vom sta la o dezbatere cu inginerii de la service , de la mecanica, electrica, caroserie, cei de la departamentul de vanzari, le vom pune intrebari si vom discuta despre probleme tehnice , piese , modificari , vor fi la dispozitia noastra.
                            Trebuie sa ne gandim cu simt de raspundere sa promovam si sa reprezentam intr-un mod cat mai placut si cat mai eficient acest club si acest lucru o putem face doar prin simpla prezenta acolo.
                            Totul va fi mediatizat (partener media KissFm si nu numai) si se va pune accentul
                            pe promovarea celor 3 cluburi.
                            Este o sansa sa ne afirmam si noi si sa auda lumea de noi intr-un mod OFICIAL nu doar ca o simpla intalnire in parcare.
                            Este o premiera nationala ca un dealer dacia sa sponsorizeze un club auto.
                            Vreau sa va ganditi bine sa dati un raspuns pana saptamana viitoare(mircuri-joi).
                            Cu cat mai multa lume din partea constantei cu atat mai bine: Parinti,neveste, copii , vecini , rude etc.

                            Vreau sa stiu cine este deacord cu aceast eveniment la cate vreau sa ne implicam, o lista serioasa si sigura.
                            Cu cat mai multe masini cu atat mai bine dar, se pot cupla si 2-3-4 la o masina pentru a face economie de carburant daca exista aceasta problema.

                            1.SoNyKeL
                            2.BeciAcustic


                            As vrea sa facem un banner in colaborare cu dacia & reno prin care sa promovam clubul si ca un semn de recunostinta pentru tot ce ne ofera ei noua. Voi vorbi si mai voi interesa de luni in colo pentru un cost si o idee de text/design. Si voi anunta pe forum.

                            Am placerea de a invita si celelate Cluburi Logan din tara , cluburile mai apropiate sau orice poate fi prezent. Bucuresti , Galati , Braila , Calarasi , Slobozia.
                            Last edited by SoNyKeL; 5 November 2009, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • 1. SoNyKeL Paintball sau Aqua+Captain Cook
                              2. BeciAcusti Aqua+Captain Cook (este prea frig pentru alta optiune)
                              3. Loganu clar Aqua+Captain Hook ( prea frig pe campu ala de lupta la paintball )
                              4. Pigoo Aqua
                              5. PTK Aqua+Captain Cook .

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google