Intalnire Dacia Vest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa va frec, eu sunt plecat we viitor, bine ca nu ati zis sambata ca duminica ii intalnirea
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • #17
      Dap! E o decizie aproape finala:


      DUMINICA, 5 Octombrie, Ora 15, la stadion, toti cei care vor sa vina, sunteti bineveniti! Ne tragem si-n poze, banuiesc ca stiti :P


      p.s. daca sunt doritori din arad, si nu stiti unde este stadionul, va rog dati un mesaj la 0748052406 !

      multumesc
      Last edited by dey'u; 30 September 2008, 05:24.

      Comment


      • #18
        Deyu ne stim ? Ca live nu cred ca neam vazut vreodata
        lasa lau nui problema.Ca oricum nu se vor aduna multiiiiiiiiiiiiiiii
        sigpic

        Comment


        • #19
          N-am inteles exact ce ai vrut sa zici, si observ o usoara ostilitate...Si nu cred ca avem de unde sa ne stim. Anuntul cu intalnirea este postat de mult pe *******. Ne-am gandit, destul de recent, sa chemam si loganisti.

          ce nu inteleg este de ce crezi ca daca nu ne adunam multi va fi o problema? Nu vrem sa demonstram nimic, nici sa castigam nimic. Cine are o dacie, si vrea sa schimbam pareri, telefoane, etc, este binevenit.

          Comment


          • #20
            @dey'u nu te inflama ca nu e cazul, @boris de la inaltimea lui de VIP trateaza incepatorii mai dur, nu de alta dar sa se observe cine e sef aici. La experienta lui cu intalnirile loganistilor poate fi mai circumspect in privinta numarului de participanti. Dar cine stie poate o sa aveti o surpriza placuta sa fie aglomeratie. Va urez bafta!
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • #21
              Mare om mare caracter sorin ) sa il expediezi pe bubu cu mini mobilu
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by sorinj View Post
                @dey'u nu te inflama ca nu e cazul, @boris de la inaltimea lui de VIP trateaza incepatorii mai dur, nu de alta dar sa se observe cine e sef aici. La experienta lui cu intalnirile loganistilor poate fi mai circumspect in privinta numarului de participanti. Dar cine stie poate o sa aveti o surpriza placuta sa fie aglomeratie. Va urez bafta!

                nu vad de unde ideea ca trebuie sa fie multi oameni... Si chiar n-am inteles pe cine am deranjat. Oricum nu conteaza.

                legat de pista, daca se organizeaza ceva, vin si eu.

                Comment


                • #23
                  S-a intamplat ceva in legatura cu intalnirea asta? A fost cineva? Daca da, informati si restul lumii, eventual ceva poze, filmulete, impresii, participanti, etc.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • #24
                    Da, info pe scurt: n-a venit nima'
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #25
                      Au venit 4 loganisti carora le multumim ca s-au deranjat pentru noi, si inca vreo 5 dacii clasice. Am trecut de numarul de 2 participanti, deci pentru noi a fost o mica reusita!

                      multumim frumos pentru sprijin!

                      Comment


                      • #26
                        Eu stiam ca la ora 16:10 nu era nimeni la stadion...Dupa nu stiu ce s-a mai intamplat la marea intalnire regionala
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Eu am fost la intalnire...A fost OK, cu exceptia vremii, care nu a tinut cu noi. M-a "mirat" prezenta destul de slaba a loganistilor, ma asteptam la mai multa lume din partea clubului. Poze nu am facut, insa cei prezenti (inclusiv D-nul Boris) pot confirma ca evenimentul a avut loc.


                          Stima.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            A fost boris acolo? Si n-am facut cunostinta? :P si masina mea e intreaga? Atunci e un succes :P (kiddin' borisu, si multam daca ai venit)

                            la 16:10, pe vremea aia, iti dai seama ca nu aveam cum sa stam aiurea in fata stadionului. ploua si ne-am dus la rompetrol... Si daca e vorba de asa punctualitate....


                            inca o data multumiri celor care au taiat din timpul lor ca sa fie prezenti!
                            Attached Files
                            Last edited by dey'u; 9 October 2008, 00:11.

                            Comment


                            • #29
                              Da am semnat condica de prezenta tm 75 yca logan albastru mineral pt cei care nu ma stiau si parasolar cu blue bastard albastru fond cu alb scris
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Da, acum te stiu. Ai facut o tura de stadion inainte sa vii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google