Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da asa e.Eu zic ca ar fi bine la 15:00 sa ne intalnim maine.
    sigpic

    Comment


    • Eu nu am probleme cu mersul mai repede, dar trebuie sa luati repede o decizie sa afle si ceilalti care vin la intalniri. din pacate fiind pana la 4 - 4 jumate la lucru, oricum o sa vin mai tarziu. Dar voi puteti sa faceti focul pana ajung. Voi decideti, dar repede. Iar treaba cu intalnirea LC Arad puneti-o dincolo daca optati pentru alta ora de intalnire.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • E bine si la 16:30 ca doara avem timp pana seara la 10- 11.
        oricum se aude vreme faina pe maine.
        sigpic

        Comment


        • Cam tarziu postez si eu, dar de 2 zile nu am reusit sa ajung la o conexiune de net nici macar 5 minute: Eu maine am nunta la TM asa ca nu ajung nici la intalnire si nici la Norby Imi pare rau, dar chiar nu pot sa nu ma duc la nunta.

          Sper sa prindeti vreme buna si sa va distrati pe cinste.
          sigpic

          Comment


          • Pacat ca nu vii Maverick . Asta e . Distractie Placuta
            sigpic

            Comment


            • Eu observ ca vine lume putina...Nu conteaza, oricum ne vom distra la maxim.
              Facem cheta si o sa fie super fain. Numai sa fie vremea buna

              PS: no lasa ca vedeti voi ce gratare ''trantesc'' eu cu Norby...si voi o sa vedeti nmai pozele .........................

              Comment


              • Ori nu prea intre lumea pe forum ,ori nu o sa fim asa multi,dar nu-i stres
                Noi sa fim sanatosi se aude vreme frumoasa...
                sigpic

                Comment


                • Poate ca se anunta, dar pana acum e nasoala rau.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Nu-i asa rea vremea ,dar nu e soare
                    sigpic

                    Comment


                    • Si acuma s-a terminat grataru , lumea a plecat catre casa , la rompetrol in Timisoara,care cum
                      A fost foarte frumos .
                      Poze imediat
                      sigpic

                      Comment


                      • Asteptam pozeee!!!!!!
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • Pacat de vreme ca a cam plouat. Road tu de ce nu ai venit.
                          tavi sunt dezamagit. Tu care ai promis atatea si chiar si aseara ziceai ...
                          asta e. Ca de obicei au fost mai multi timisoreni decat aradeni. De fapt aradeni am fost doar eu, simo, norby si gaby. Timisoreni au fost mai multi decat m-am asteptat.
                          sper sa se fi simtit toti bine si sa ajunga toti cu bine pe acasa.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Pozele

                            Pozeeee
                            Da Bubule....Aradeni nu prea au fost..pe cativa ii inteleg,ca trebuia sa plece ,ca era zi de nastere,inteleg ,dar pe unii nu ii inteleg de ce nu o venit , si cativa nu or venit nici la intalnire.Poate se simt ei. Infine nu e nimeni obligat. Eu ma bucur ca ne-am simtit bine,si cu asta basta
                            Attached Files
                            Last edited by Norby89; 15 June 2008, 00:24.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bubule, timisorenii au ajuns cu bine. Norby si gabi, multumim de gazduire a fost super intalnirea!
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Ati ajuns deja ? ma bucur ca ati ajuns cu bine,...Si ne-am simtit bine. A fost super
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google