Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Se poate si cu familia ... adica 3 persoane?

    Comment


    • #17
      Pai dupa cum a scris si Bubu mai sus, normal ca se poate
      sigpic

      Comment


      • #18
        Hai frate ca va iesi beton!
        Da' ce data sa votez oare...? Daca vremea e buna trebuie cat ma curand...Adica acum samabata...? Nu? Corect...? )

        PS: e cineva care sa aibe cat. B si sa nu aibe masina...?

        PPS: am gratar cu ''randament'' marit. Am si mangal, am si mici si alte carnoase...
        Last edited by Octavian; 21 May 2008, 10:24.

        Comment


        • #19
          Acuma sambata eu zic ca nu prea e bine,ca am fost cativa la Felix weekendul ce o fost si mai tre sa "revenim" vad ca deja sunt multe voturi pentru Iunie 7-8 .Sambata Duminica.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Numai sa fie
            Oricum pana atunci, personal o mai pun de cateva gratare.

            Comment


            • #21
              Pai hai daca vrei la mine intr-o zi si facem si mie mi-e pofta deja
              oricine e binevenit chiar si inainte de "Gratarul oficial" se poate.
              sigpic

              Comment


              • #22
                E clara treaba...Daca lipsesti tu de la intalnire si eu (ma rog, eu cam trag chiulu') deja lumea o sa traga concluzii )
                Deci sa stii ca ideea e buna, e foarte frumos sa fii la aer curat, verdeata, mancare buna , totul lui tot. Relaxare TOTALA. Pt mine conteaza f mult asta. Mai ales ca te cunosc.

                Comment


                • #23
                  Dami un PM cu id tau de mess
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Stau si ma intreb, de ce au votat oare cei care sunt 100% sigur ca nu o sa vina? Chiar nu va puteti abtine, baieti? Sunteti la sute de km distanta de arad.. Putin respect totusi, oamenii astia incearca sa faca ceva, votul vostru poate influenta negativ

                    Comment


                    • #25
                      Stai numa sa vezi ce le-o trag la aia ... Da-o naibii ... Aseara nu am mai avut chef, dar azi ii iau la intrebari. Daca intradevar vin e ok. Daca nu o sa le dau avertismente. E jenant.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #26
                        Oameni Buni.. DACA NU VENITI NU VOTATI.
                        Grassule ai votat? Sper ca vii ca de nu ......!!!
                        Evo? Tu?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Evo a votat. Grassu nu.
                          oricum, trag speranta ca indiferent de ziua care o sa iasa, toti cei care au votat si pe care ii intereseaza subiectul vor face tot posibilul sa vina.

                          off: wizard - exact saptamana trecuta nu am fost la intalnire si taman atunci ti-ai facut si tu timp .... Of of ... Mai mai
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #28
                            Da mai ...Si exact wizard a fost cel care m-a sunat si pe mine sa ma cheme la intalnire ....Daca nu dormeam ...Chiar as fi venit.

                            Comment


                            • #29
                              Grass ai votat? sper ca vii la un mic si la o bere
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by r3duc
                                chiar aveam drum incolo pe 8 iunie deaia am votat. Merg dupa tatal prietenei mele caci vine din strainatate. Nu era chiar asa departe sa trec si eu pe acolo sa cunosc cativa loganisti. Asta daca e vorba de Bodrog langa Arad.
                                a votat 8 iunie si e posibil sa va faca o vizita

                                de ce am pus acest post? Pentru ca i-am fost dat warn pe motiv de VOT aiurea

                                cu aceasta ocazie imi cer scuze fata de r3duc
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google