Intalnire La Norby In Gradina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Si eu imi cer scuze fata de cei doi, dar ii rog pe toti ca pe viitor cand mai voteaza ceva sa si scrie doua randuri sa nu credem ca au nimerit din greseala sau ca i-a mancat degetutele
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #32
      Eu nu votez, voteaza cei cu functii inalte si pentru mine

      Comment


      • #33
        Deja m-am saturat de anumite "subtilitati" ... Is io batut in cap sau altii folosesc posturile pe post de pastile ???
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #34
          Unii folosesc posturile sa-si exprime pareri sau idei sau prin posturile lor raspund la intrebari puse de altii (1/4 din totalul posturilor). Altii posteaza sa adune numar mare de posturi iar altii posteaza de plictiseala sau ca sa nu-i uite lumea (3/4 din totalul posturilor). Fiecare posteaza dintr-un motiv stiut doar de el.

          Comment


          • #35
            Si grassu postarea ta daca nu sunt prea indiscret ,primul...Ce a vrut sa insemne?
            sigpic

            Comment


            • #36
              Am o veste proasta..Chiar cum s-or adunat voturile pe 7-8 Iunie,trebuie sa plec la Covasna la neamuri! Am putea face pe 31 mai sau 1 Iunie .
              Imi cer scuze.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Pe 8 iunie ar fi ok pentru mine. As putea trece si eu sa va cunosc... Am drum la arad cu gagica. Asta doar daca primiti si un strain
                Ambition

                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                Comment


                • #38
                  @r3duc . Mai sus am zis ca plec de 7 Iuniu cateva zile. Ar fi ok 31 mai sau 1 Iunie
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Sunt din lugoj si as participa si eu la o asa figura daca se poate sunt incepator ce ziceti

                    Comment


                    • #40
                      @baciu: desigur.Oricine e binevenit
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Imi pare rau ,ptr mine singura optiune posibila era 8 iunie.

                        Dar nu-i nimic se vor mai ivi si alte ocazii.
                        va doresc o distractie pe cinste
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • #42
                          Mai sus am zis ca ca plec din oras in 7 deci ce ziceti.Weekendul asta care vine se baga cineva la un gratar?
                          Last edited by Norby89; 26 May 2008, 23:52.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Eu sambata sunt plecat aproape toata ziua din Arad (plec pana dincolo de TM).
                            duminica e foarte posibil sa fiu la servici, deci nu imi pot da cu parerea.
                            dupa cum te-ai uitat la vot majoritatea erau pe 7 si 8
                            deci este greu sa schimbi lucrurile asa de usor.
                            Hai sa vedem: vrem lista cu cine vrea la Norby in weekendul asta. Iar daca vreti gratarele si alea alea, propuneti o modalitate de a veni cu materia prima. Lista se va inchide vineri pentru a avea timp de organizare intre cei care vor sa mearga.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              Pai io as vrea sa fie intr-un weekend cand poate toata lumea,sau macar majoritatea.Era bine in 7-8 dar din pacate plec din oras.Imi pare rau...La fel si in 15 plec in Oradea la expozitie..Deci numa weekendul asta ,sau daca nu dupa 15...Cum vreti..Se poate si acuma si dupa 15....
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Vesti BUNE!!!! Nu mai plec...Mai inainte am aflat...Deci pe 7-8 IUNIE facem grataru
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google