Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire LoganClub IASI

    intreb si eu..... in iasi nu sunt organizate intalniri...m-am uitat pe aici si nu am vazut nimic.... stie cineva ceva??????
    Last edited by iooon; 21 May 2008, 23:13.
    0.9 tce SL plus

  • #2
    Ar fi bine daca se organizeaza si in Iasi....asa va puteti baza si pe mine ca o sa fiu acolo

    Comment


    • #3
      Originally posted by radu_lyn
      Ar fi bine daca se organizeaza si in Iasi....asa va puteti baza si pe mine ca o sa fiu acolo


      buna radu....din ce vad la avatar imi place masina ta...ce ai pus pe ea..daca nu te deranjeaza?
      Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:05.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #4
        scuze ca ma bag si eu pe aici, vroiam sa zic ca sunt "mandru" ca sunt forumisti dedicati ... multi nu se misca 1km sa ajunga la intalnire, iar altii fac drumuri, ard benzina pentru spiritul forumului


        Comment


        • #5
          Originally posted by CAnnabYS
          scuze ca ma bag si eu pe aici, vroiam sa zic ca sunt "mandru" ca sunt forumisti dedicati ... multi nu se misca 1km sa ajunga la intalnire, iar altii fac drumuri, ard benzina pentru spiritul forumului


          eu am intrebat pt ca mi se pare curios ca in iasi nu s-a format o mini comunitate a loganistilor...macar pt schimbat idei si sfaturi daca nu si pt iesiri mai mari,..... asa ca spuneti cine se baga?
          Last edited by iooon; 21 May 2008, 23:14.
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            Nu cred ca e bine sa spun in thread-ul asta ce am pe masina...Uite-te la my ride LYN-ul
            Eu unul ma bag de cate ori am ocazia...Chiar acum 10 minute am venit de la Iasi asa ca puteti sa va bazati pe mine

            Comment


            • #7
              Daca rezolv problemele de la firma si ma mut in Iasi, sunt pentru. Pana atunci poate ne vedem de sarbatori, daca se organizeaza ceva.

              Comment


              • #8
                Originally posted by radu_lyn
                Nu cred ca e bine sa spun in thread-ul asta ce am pe masina...Uite-te la my ride LYN-ul
                Eu unul ma bag de cate ori am ocazia...Chiar acum 10 minute am venit de la Iasi asa ca puteti sa va bazati pe mine

                ms


                eu totusi astept...poate citesc mai multi din iasi si se baga...
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #9
                  Daca as fi stat in Iasi m-as ocupa eu de intalnire dar din pacate nu pot si las pe cineva din Iasi care e mai activ pe forum sa se ocupe ;)
                  Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:07.

                  Comment


                  • #10
                    Mai asteptam propuneri de la userii din Iasi

                    Comment


                    • #11
                      haideti mai astia din iasi.....la o intalnire scurta........fac eu o propunere...UITE.....sambata viitoare adica pe 24 11 2007 ...la ora 12...ca sa nu fie prea devreme...undeva ori la capat la cug.....in parcarea de la fortus...ori pe bucium......pri pe la ciric.....veniti cu propuneri....ne intalnim si noi...schimbam idei una alta.....hai nu e nici un adept inafara de radu LYN....sunteti nebuni asta o zis ca vine tocmai din vaslui daca organizam...si voi care sunteti prin iasi....nu va bagati..halal

                      up up up...hai cu propunerile....daca nu vrea nimeni ar trebuii sa ne intalnim doar noi 2 radule ;))...si gata.... :P
                      Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:08.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #12
                        Noi poate ne intalnim dar totusi trebuie sa mai fi vreo cineva care sa vina nu se poate sa facem intalnire LoganClub doar noi doi

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by radu_lyn
                          Noi poate ne intalnim dar totusi trebuie sa mai fi vreo cineva care sa vina nu se poate sa facem intalnire LoganClub doar noi doi

                          sper sa mai apara careva.....daca mai apare ramane pe sambata viitoare???adika pe 24????


                          !!!!!!!!!!!HAI IESENI LA INTALNIRE !!!!!!!!!!!!
                          Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:09.
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • #14
                            Puteti conta si pe mine...dar cum am mai zis in alt topic...dupa 13 decembrie. Abia atunci o sa fiu posesor de Logan. Pana atunci, spargeti voi gheata pentru ca mi-ar placea ca alaturi de cei din Bucuresti, Timisoara, Constanta, etc. sa aibe si Iasi-ul un "cuvant de spus"
                            I don't drive fast...I fly low !!!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by mouseinPAS
                              Puteti conta si pe mine...dar cum am mai zis in alt topic...dupa 13 decembrie. Abia atunci o sa fiu posesor de Logan. Pana atunci, spargeti voi gheata pentru ca mi-ar placea ca alaturi de cei din Bucuresti, Timisoara, Constanta, etc. sa aibe si Iasi-ul un "cuvant de spus"

                              super...incet incet...luam si nio ampluare....e bine pana acu....1 din vaslui unu din iasi si unu din tg frumos......asteptam adepti..cine se baga....???.....
                              AM LUAT O MICA HOTARARE...DE PRIMA INTALNIRE MA OCUP EU..DUPA AIA MAI VEDEM...DECI...SAMBATA PE 24 NOIEMBRIE ORA 12 IN PARCARE LA FORTUS.......INTALNIRE CU MEMBRII LOGAN CLUB IASI.....
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google