Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Lista celor care vor veni pana in prezent:
    1-iooon_cug
    2-radu_lyn
    3-mouseinPAS...din 13 decembrie
    4-.....

    Comment


    • #17
      Originally posted by radu_lyn
      Lista celor care vor veni pana in prezent:
      1-iooon_cug
      2-radu_lyn
      3-mouseinPAS...din 13 decembrie
      4-.....

      ce zici sa o lasam pe sambata sau pe duminica....??....spune si tu o ora. ceva....daca nu e bine cum zic eu....

      Originally posted by iooon_cug
      ce zici sa o lasam pe sambata sau pe duminica....??....spune si tu o ora. ceva....daca nu e bine cum zic eu....

      aaaa....apropo sa nu uiti cand vi sa imi aduci si mie sticker cu logan club.....ca asa mi-ai promis...contra cost bineinteles...(ps sa nu iti pui capac prea mare)...cine se mai baga la intalnire?????
      Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:11.
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #18
        Frate pentru mine nu conteaza daca e sambata sau duminica,mai vorbim,avem timp...Si in legatura cu ora, eu zic sa fie pe la 13:00 si locatia e buna.
        Nu uit de stickere stai linistit

        Comment


        • #19
          hop si eu...iaca deja suntem muuuulti care ne adunam nu stiu daca o sa incapem in parcarea de la cug . Apropo de sticker cum arata si cat costa as vrea si eu unul da sa vad intai cat costa
          Last edited by iooon; 21 May 2008, 23:18.

          Comment


          • #20
            Am atasat poze cu sticker-ele si din pacate nu mai am...I-am promis lui iooon_cug ca ii dau unu...Daca vreti stickere vorbiti cu GOLAN91
            Attached Files

            Comment


            • #21
              radu_lyn nu prea se vede partea cu club ca e alb pe alb...puteai sa faci alta culoare sau sa iti pui parasolar negru la parbriz.

              Comment


              • #22
                salutare...treaba merge destul de bine...........sambata pe 24 la ora 13 o sa aiba loc prima intalnire a membrilor LOGAN club iasi.......am confiramrea de la cateva pers care or sa vina...sper pana sambata sa ne adunam in jur de 20 de masinute;)...plus ca mai sunt cativa care inca nu au primit masina...si or sa vina si ei dupa ce o primes....deci treaba merge.. bine ms CRISTI_xp pt lista contactelor din iasi...fara ea nu m-as fi descurcat....mai poftiti care mai doriti........
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #23
                  Originally posted by SUPERCAR
                  radu_lyn nu prea se vede partea cu club ca e alb pe alb...puteai sa faci alta culoare sau sa iti pui parasolar negru la parbriz.
                  Deocamdata stickerele ramana asa...o sa apara niste modificari si or sa se vada mai bine

                  Comment


                  • #24
                    Hai iese-ni ca se poate...la noi la Galati a iesit bine...in Iasi aveti mai multe locuri frumoase de intalnire...la lacul care duce spre aeroport de exemplu...la manastirea di varful dealului(nu mai stiu cum se numeste ).Mult succes in continuare...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Deocamdata o sa ne intalnim la FORTUS...dupa asta o sa mai vedem...sa speram ca o sa iasa bine aici

                      Comment


                      • #26
                        E bine si la Fortus...la cat e parcarea aia de mare...dar trebuie sa va ganditi si la o locatie suplimentara in caz ca este frig macar sa beti un ceai ,o cafea ceva...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ne orientam atunci

                          Comment


                          • #28
                            sticker`ul ala mare care se pune pe parbriz e prea tare trebuie sa`mi fac si io rost de unul....da las ca mai vb sambata despre asta...si apropo mi`am pus pleoape daca asa s`or fi chemand...le-am lipit cu super glue si picatura

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by maky
                              sticker`ul ala mare care se pune pe parbriz e prea tare trebuie sa`mi fac si io rost de unul....da las ca mai vb sambata despre asta...si apropo mi`am pus pleoape daca asa s`or fi chemand...le-am lipit cu super glue si picatura
                              esti tare...lasa ca le admitam sambata)
                              Last edited by iooon; 26 November 2007, 14:03.
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by maky
                                sticker`ul ala mare care se pune pe parbriz e prea tare trebuie sa`mi fac si io rost de unul....da las ca mai vb sambata despre asta...si apropo mi`am pus pleoape daca asa s`or fi chemand...le-am lipit cu super glue si picatura
                                AI facut o prostie foarte mare ca le-ai lipit cu asa ceva....Trebuea sa le lipesti cu silicon sanitar....o sa mai vorbim sambata si ai sa vezi la mine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google