Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne vedem la ora 15 la palat..nu???? eu o sa fiu acolo
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Noul An 2011

      LA MULTI ANI!Sper sa facem si noi o forma de protest la adresa nesimtitilor cu benzinarii.Promit sa ma gandesc si sa discutam. As fi ajuns si eu azi, dar am fost la cimintir, sa mai aduc in memoria cunoscutilor mei pe mama. De luni incolo, revin la cele normale. Valy, sa-mi dai pe privat numarul tau de mobil sa te sun olecuta.......

      My Car

      Comment


      • O rugaminte celor care sunt mai in domeniu: vreau o camera semiprofesionala si astept niste pareri in legatura cu urmatoarele modele in cazul ca le-ati testat:
        Nikon - Coolpix L110, FujiFilm - FinePixe S1600, Olimpus - SP600UZ.
        Pretul e asemanator insa au mici diferente ... astept si alte propuneri.

        daca vre-un admin considera ca ar fi bine sa deschid un nou tread rog sa mute ei.

        La multi ani inainte de toate .... poate apucam un an anticriza, ca de ea ne-am saturat.

        Am alimentat si eu azi la un pret rotund, apropo de protestul cu carburantul. Pacat ca trebuie noi sa ne sesizam in conditia in care sunt altii mai sus care papa aer si bani degeaba.

        Pentru revizia de 30 mii ce recomandati? Masina nu mai e in garantie.
        Last edited by lordwolf; 2 January 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • La Multi Ani 2011 !!!!!!!!!

          O intalnire timida cu numai patru membri , cam putini dar vor fi mai multi.
          Attached Files
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Va rog, Daca gaseste cineva un filmulet sau poze de anul trecut 01.11.2009 de la Urban Driving Skills ERA Park la:
            Masina Marca Volkswagen Golf 3
            Culoare : Negru
            NR: IS-85-BLA
            Va rog trimitetimi-le la mail : dj_bla@yaoo.com sau YM ID : dj_bla
            Imi cer scuze pentru eventualul deranj sau daca v-am intrerupt de la vreo discutie.
            Drumuri bune...

            Comment


            • La multi ani tuturor ! Sa avem un 2011 cat mai bun si sa ieftineasca astia benzina !!
              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

              Comment


              • anunt! vineri pe 07-01-2011 la ora 16 adunare la stadion(copou) pt a merge in coloana spre benzinarii! sunteti rugati sa veniti in numar cat mai mare (masini) si cu bani marunti la voi (fise)! in plus, sa va aduceti steguletul cu loganclub, si fiecare isi poate lista pe hartie diverse mesaje, pt a le lipii pe geamuri sau portiere(recomandat portiere, pt a evita orice "conflict" cu politia) ! organizatorii principali ai acestui protest sunt baietii de la bmwclub si Broasca (din cate stiu eu) sper sa luam parte in numar cat mai mare

                ps: pt cei care nu au inteles e vorba de protestul impotriva scumpiri pretului carburantilor!
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Salutare 2011

                  [QUOTE=Steel;816272]O intalnire timida cu numai patru membri , cam putini dar vor fi mai multi.[/QUO
                  Si cu o duminica inainte a fost una si mai timida,
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • bogdan BLA.. ce imi iese daca gasesc filmuletul :d;;)... :P
                    Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                    Comment


                    • Xp3RtuL - dau de baut cand vin in tara ... numai sa gasesti filmulet

                      Comment


                      • Decat sa ne adunam fara un scop saptamana de saptamina la palat mai bine ne-am aduna pentru un boicot al benzinariilor!!! PREZENTA OBLIGATORIE!!!!

                        Comment


                        • Atunci concurasem cu o Honda 40 NDA pe pista din dreapta, daca ajuta cu ceva.
                          Last edited by BogdanBla; 3 January 2011, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @usr1 - intalnirile saptamanale de la palat au un scop... si anume socializarea ;) ...poate pt tine nu au nici un scop..dar pt unii dintre noi aceste intalniri chiar au, si chiar ne face placere sa stam de vorba intre noi , pt ca in timp pe langa aceasta "pasiune" (logan) noi am devenit prieteni poate ca ideea ta a fost alta dar ai spus-o cam gresit

                            @all -anuntati si alte cunostinte din afara clubului despre boicot, daca nu macar noi astia din club sa venim
                            0.9 tce SL plus

                            Comment


                            • @lordwolf - uite ce-ti recomand eu: NIKON Coolpix P100



                              Comment


                              • hai ca il caut ca aveam pe undeva filmulete cu toti din ce imi amintesc eu .... te anunt pe mail cand l-am gasit ..de fapt til trimit
                                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google