Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si luna asta nu alimentati de la OMV si PETROM !! in fiecare luna va fi cate o benzinarie..luati si alimentati din alte parti(dupa aceste 2 zile in care nu alimentati) numai de la aceste 2 benzinarii nu..vorba lui iooon..indiferenta in Romania doare..si doare tare..

    http://www.******.ro/noutati-auto-do...da-7775563/p10 scrieti in loc de ******* - promotor poate va ajuta asemenea sfaturi..
    Last edited by andrEyCST; 18 January 2011, 18:37. Reason: Automerged Doublepost
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • Ca sa fiu in "rand" cu lumea va anunt ca s-a nascut si baiatul meu mult asteptat. Si ca sa fie toata treaba completa B 79 ESV a devenit IS 08 MEH.

      Comment


      • Felicitari pentru ambele evenimente.

        Comment


        • felicitari si sa dea dzeu numai bine si tot ce va doriti voi pentru el

          Comment


          • Multumim de urari si sa dea Domnu ca fiecare sa aiba parte de acceasi bucurie: aceea de a fi un tatic fericit.

            Cu scuzele ca sunt 2 postari .... a montat cineva carenaj de la ConexDist? Cat de bine se potriveste cu cel original!?
            Last edited by lordwolf; 19 January 2011, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Felicitari de evenimente.
              Se potriveste, un singur lucru. Sa ai la indemana o masina de gaurit si o pila mecanica sa mai pilesti din bavuri
              Succes!
              Originally posted by lordwolf View Post
              Multumim de urari si sa dea Domnu ca fiecare sa aiba parte de acceasi bucurie: aceea de a fi un tatic fericit.

              Cu scuzele ca sunt 2 postari .... a montat cineva carenaj de la ConexDist? Cat de bine se potriveste cu cel original!?

              My Car

              Comment


              • felicitari lordwolf ...
                Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                Comment


                • felicitari si la mai mare nu sta si treci la neeeeeeeeext.............. fetita sa fie
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • Multumesc de urari, dar @petroman fetita deja am.

                    Comment


                    • Duminica ne vedem la Palat, peste o ora imi iau si eu masina.

                      Comment


                      • Originally posted by lordwolf View Post
                        Multumesc de urari, dar @petroman fetita deja am.
                        atunci mai tragi o frana si pui sculele in pod
                        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                        Comment


                        • Am sa va arat cateva poze si un filmulet cu incendiu din tudor unde DAB mi-a salvat masina de la incendiu .
                          in al 4 lea filmulet il vedeti pe dab cum da cu apa peste tor , auzitio alarma masinii mele si ma vedeti si cum o scot din flacarile uriase!!!http://www.bzi.ro/catastrofa-in-tudo...update-204268#
                          Multumesc inca o data pe aceasta cale colegului nostru Steel pentru ca acu poate nu mai aveam masina!!
                          Un alt prieten ma sunat si mi-a zis sa merg sa iau masina de unde am parcat-o ca ia foc sau explodeaza in scurt timp .
                          de precizat ca focul era la 1 metru de masina!!
                          nu doresc nici la cel mai mare dusman asa ceva!!!
                          Attached Files
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • daca nai casco chiar te-ai ars ,sai pupi mana lui steel daca e cum zici
                            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                            Comment


                            • casco nu am deci trebuie sa o fac asa cum stiu eu si cum pot ...aaa si cu ajutorul prietenilor.
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • ciuci...in cazul asta sa treci pe raugaciuni,pentru Cel de sus si pentru steeal

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google