Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ureazai bun venit in club...

    il asteptam la intalnirii ...Si multa bafta la examen

    din cate vad eu un preferance ...sa il stapaneasca sanatos...
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Logan 1.4 Mpi

      Sal lume si bine v-am gasit , sunt nou pe aci............

      Comment


      • Bine ai venit printre noi Adytzu76!!


        ********************
        o alta problema!
        uitati ce am gasit pe net un link care pe mine m-a suparat mult!




        dupa ce nu sunt cunoscatori in materie de masini vorbesc ca sa nu taca....in beci cu ei!!
        o masina de genul ala poate l-a purtat pe bunicsu' mii de km iar acum pot ridica glasul la astfel de masini!!

        l-as bate pe nenorocitul ala!

        Dupa parerea mea nu ne-am nascut cu loganul in brate si sa respectam ce era mai demult!

        cred ca am postat putin gresit!
        dar pe voi va cunosc si astep pareri de la voi in legatura cu aceasta inculta parere despre "batrane"


        numai bine!!

        Comment


        • Ai foarte mare dreptate mai ales ca si prima mea masina a fost tot 1300 din germania adusa dupa revolutie teava frate culoare metalizata !!!!!!!!!!!!!!!
          Attached Files
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Originally posted by Spown View Post
            Bine ai venit printre noi Adytzu76!!


            ********************
            o alta problema!
            uitati ce am gasit pe net un link care pe mine m-a suparat mult!




            dupa ce nu sunt cunoscatori in materie de masini vorbesc ca sa nu taca....in beci cu ei!!
            o masina de genul ala poate l-a purtat pe bunicsu' mii de km iar acum pot ridica glasul la astfel de masini!!

            l-as bate pe nenorocitul ala!

            Dupa parerea mea nu ne-am nascut cu loganul in brate si sa respectam ce era mai demult!

            cred ca am postat putin gresit!
            dar pe voi va cunosc si astep pareri de la voi in legatura cu aceasta inculta parere despre "batrane"


            numai bine!!
            sunt chiar super unele, restu sunt faine sincer mi-as dori si eu una asa aranjata - acum toti novicii de 18 ani isi dau cu parerea despre masini si iei nau bani nici sa-si ia o batista pentru muci
            Last edited by iooon; 22 May 2008, 00:11.

            Comment


            • Eu tot pe 1300 am invatat sa sofez si oricum RESPeCT pentru ce a fost si pentru ce este !

              Adytzu, welcome and drive safe !

              OFF topic: o prietena buna pe drumul dorohoi botosani sau ceva de genu, cu un ope vectra si cu vreo suta la ora a pierdut controlul din cauza drumului cu denivelari incat masina e fiare vechi, irecuerabila, pe ea a scos-o descarcerarile din mormanul de fiare controsionate si improscate cu sangele ei, din februarie a cam stat in spital.... 8 copci in cap, picioare rupte acum sta cu tije si abia a inceput sa paseasca iar.... AVETI GRIJA LA VITEZA !!! Se incinge carosabilul si franele tin mai putin !

              ne vedem la 12
              IS 10 LNC Facebook

              Comment


              • Salutare lume cred ca o sa vin si eu azi da cu dacia 1310 ca golanu meu e la spital il doare aripa si spoilarul ne vedem la 12 ciao

                Comment


                • A fost super si astazi , dar cam putini participanti!!!!!

                  Comment


                  • A fost super si astazi dar cam putini .Ma scuzi Catalin ca am trimis de pe adresa ta . Radu te-am asteptat dar............. . Ionut-CIC merci pentru maciulie ,Ionut-LNC merci pentru sticare si abia astept sa-mi trimiti un msaj-ca sunt gata vin-o sa le iei-. A fost bine si azi chiar daca am fost mai putintei!!!!!!!!!!!!
                    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                    Comment


                    • Intradevar cam putintei la intilnire(sa inteleg ca a venit caldura)dar a fost super. Ionut-lnc asteptam poze,dar mai ales pe cea cu senzatii tari.
                      Ambition 1,5 DCI Sedan

                      Comment


                      • Logan 1.4 Mpi

                        Bravo , ma faceti curios , care este faza cu senzatii tari ............
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • M-am intalnit si aseara pe copou cu Ionut_lnc ca sa ii vad ultimul UPgrade ....pot sa zic ca se vede prea tare.....in viitorul apropiat o sa am si eu asa ceva...... prea misto se vede seara...

                          Ioane asteptam pozele...

                          cat despre numarul scazut de loganisti prezenti la intalnire, sunt de parere ca vremea de afara a fost de vina...
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Logan 1.4 Mpi

                            Care vrea sa se bucure cu mine pe data de 6 mai 2008 la Popasul Pacurari,va avea loc Cumatria fiicei mele Talpau Daria Maria............,care bine voieste sa-ma anunte ...........Multumesc anticipat.
                            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                            Comment


                            • Eu sunt prezent acolo Mihai

                              Comment


                              • Si va spun eu ce upgrade si-a facut LNC-ul.
                                Cred ca si-a pus bara cu led-uri cum am eu.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google