Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa intilnirea dar frigul ne omoara,si asa am participat totusi ,desi n-am putut rezista mai mult de o ora,friggggggggg!
    sigpic

    Comment


    • Alina din club direct pe forum dance:

      Comment


      • de saptamana viitoare cica se incalzeste k vine si Sorin!!! :P
        Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

        Comment


        • da, vine cu focul
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • da,da...cu flacara violet
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • acum chiar ca sa mai domolit frigul,dar Sorin tot nu a venit...
              sigpic

              Comment


              • eeeeeeee.....!!!!
                Am ajuns in Sibiu, doar pe la 19.30...........
                Sincer, Sambata viitoare, sigur sunt prezent....si, sper sa vin cu MAM-ul reparat!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • dar ce are mam ul la busit????
                  eu nu am ajuns din nou ,se stie ca sunt mai mult absent .
                  Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                  Comment


                  • Nu esti singurul care este mai mult absent domnu Valeriu are ecusonul meu de anu trecut si nu ne-am vazut de atunci sa intru si eu in posesia lui... sambata viitoare sper sa ajung si vreau sa ajung!!!
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • ce a patit MAM-ul?

                      haideti cat mai multi, azi a fost chiar foarte frumos afara... poate pana saptamana viitoare se incalzeste mai mult, si bagam si un fotbal
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • asa ,asa poate facem o miuta ,dar trebuie sa avem si mingea...
                        sigpic

                        Comment


                        • O poza de la sfarsitul intalnirii de ieri
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Int LC Sibiu, (NR.5-2011) din 5 feb 2011 (NR.158)

                            Se pare ca vremea se incalzeste si poate ca vom fi si mai multi la intalniri.

                            Au participat:

                            1. cristivsb - tot pe fuga Cristi...
                            2. Marian - exista spray imitatie crom.
                            3. Bad-Wolf - n-am mai gasit stergatoare din acelea, dar am luat altceva.
                            4. VYP 75 - sincer, ai avut emotii, cand s-au driftuit pe langa masina ta?
                            5. Loganita - multumim pentru Pepsi
                            6. Sharkykill - parca nu prea merge 3 capace de roti murdare si unul curat, asa ca murdareste-l si pe cel curat!
                            7. Marian AWY - tot te-a tentat sa driftuiesti un pic!
                            8. Mirax - ti-am spus ca te-ai obisnuit cu capacele tale si parca nu le-ai schimba!
                            9. Nicu Brot - sper ca-ti vei rezolva problema cat mai curand!
                            10. Ma_shina - Alina, am uitat sa te intreb daca ai zburat vreodata cu avion usor sau planor?
                            11. valeriu 61- sunt multumit cum a iesit reparatia!
                            Attached Files
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • e deja murdar!!! nu am rezistat tentatiei de a nu-l murdarii
                              Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                              Comment


                              • da, ce sa zic
                                bad wolf ai asteptat sa plecam sa faci poza..........
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google