Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact ...ce sa va fac daca v-ati grabit toti acasa
    sigpic

    Comment


    • Am zburat si cu planor, si cu ZLIN, si IAR, si motodeltaplan, si paramotor, si elicopter, am sarit si cu parasuta... le-am cam facut pe toate acum astept o oferta sa vizitez vazduhul cu o racheta
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • cu masina ai zburat? sa vezi acolo adrenalina.

        Comment


        • am zburat si cu o dacie numai 2 secunde, dar.... a fost placut
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • Sa vezi ce placut este zborul cu motocicleta...pina la aterizare,unde scapa cine si cum poate.Din fericire,calaretul,adica eu,am scapat doar cu vinatai si zgirieturi,dar motocicleta a ajuns in mare parte materie prima pentru conserve si dopuri de bere.
            Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

            Comment


            • auuu.... asta nu cred ca vreau sa o incerc... in schimb, abia astept o oferta de bungee jumping

              Sa inteleg ca asta este motivul pentru care nu te-am mai vazut la intalniri?
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • pt_sambata

                aduc invertor.12v_220v/700W...............doresc filtru de cafea..plus pahare...plus pliculete ceai si o sa iasa..............un ceai de februarie.....
                o zi placuta!

                Comment


                • .

                  Originally posted by Ma_shina View Post
                  auuu....
                  Sa inteleg ca asta este motivul pentru care nu te-am mai vazut la intalniri?
                  Din fericire nu am mai luat lectii de zbor cu motocicleta de vreo 4 ani si nici nu mai vreau altele.Singura modalitate de zbor practicat acum este cel radiocomandat de la sol,dar si aici exista sanse da accidentare,desi sper sa nu-mi cada avionul in cap .
                  Sper ca saptamina asta nu mai reuseste nimeni sa-mi dea programul peste cap si sa ajung si eu sa va vad prima data pe anul asta.
                  Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                  Comment


                  • Suna bine partea cu ceaiul de frebruarie cred ca aduc eu filtru daca este mai mic de 700w ca sa nu ardem invertorul
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • pai bine mai Sharkykill eu curat capacul si tu-l murdaresti,asa ceva nu se poate...
                      sigpic

                      Comment


                      • se mai poarta lista?capetele de afis?ok ,incerc sa deschid aceasta lista .......
                        blackufo - inca nu stiu cu ce vin loganul? suzuki?
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • 01 blackufo - inca nu stiu cu ce vin loganul? suzuki?
                          02 meen #SB-15-DCI# fara filtru pentru ceai ca este de 1000w sorry loganita fara ceai maine
                          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                          Comment


                          • 01 blackufo
                            02 meen
                            03 ma_shina
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • 01 blackufo
                              02 meen
                              03 ma_shina
                              04 sharkykill
                              _________________
                              Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                              Comment


                              • pana la brasov nu mai apuc sa ajung ca am o gramada de chefuri si nunti, si pe deasupra apar si probleme la masina. mi-am gasit stopul dreapta spate spart la lucru, si azi mi s-a rupt toba. numa necazuri.

                                numa bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google