Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am reusit deja sa adun toate pozele care le am de pe la intalniri si sa le mai aleg cat de cat. Din pacate nu s-au adunat decat vreo 500 de poze in 200 MB de la 6 intalniri (le-am micsorat dar calitatea este inca foarte buna).
    Am o mare rugaminte: Cei care mai au poze de la intalniri (valeriu61 si Bad_Wolf au sigur) sa le puna eventual pe un CD/DVD (cum incap) si sa mi le trimita (in cazul in care are cineva un drum spre Medias) sau sa le aduca la intalnire (peste vreo 2-3 sapt doar... Cand ni se alatura si bolo, pt ca pana atunci nu cred c-o sa am mijloc de transport), sa putem sa punem toate cap la cap si sa facem o treaba buna.

    Maine o sa caut lightscribe-uri... Deci astept idei si propuneri pentru cover-ul CD/DVD-ului. In linii mari: LOGAN CLUB (ca pe stickere), perioada, sigla (daca am avea sau daca reusim sa ne hotaram pana atunci)... Si restul va las pe voi sa mai sariti cu idei.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • Frumoasa intalnire! No comment

      Comment


      • ReBe Am poze de la aproape toate intalnirile logan club Sibiu, am sa ti le pun pe un cd. Cat mai curand.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Frumoasa intalnire felicitari fiu si eu dar nu sa putut
          baieti si fete miam facut masina nu mai papa ulei nu mai scoate fum nu mai fierbe nu mai are nimic am scapat de grija.
          Last edited by valeriu61; 6 October 2008, 11:41.
          1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
          ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

          Comment


          • Va felicit pentru intalnire!!! Imi pare tare rau ca nu am putut sa jung si eu!!!!!!

            Comment


            • ovy22@, ne bucuram ca ai rezolvat problema! Lasa, o sa mai existe si o "data viitoare" si atunci nu mai scapi! ;)
              bluee, e valabil si pentru tine: data viitoare nu mai tin scuzele! Te-ai intors pe meleagurile romanesti?

              Se pare ca pe mine ma asteapta inca 2 saptamani de "pauza" de la intalniri din pacate... Daca tine vremea cu mine, o sa-l am pe bolo acasa pana pe 18. Sa vedem cum evolueaza lucrurile.
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • M-am intors ReBe.. Sunt la munca si tare-i greu ...........Nu am chef... Ieri am facut o plimbare cu ZNU-ul meu.. Abia am asteptat sa ma urc la volan..

                Comment


                • Bine ai revenit bluee.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Abia astept sa ma urc si eu la volan... Nu mai e mult... Inca vreo 3-4 luni... 8->
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Salutari de pe alte meleaguri...Felicitari pt intalnire, vad k o iesit fain de tot
                      abea astept sa ajung inapoi numai pentru intalniri...Ca in rest mai degraba as ramane aciulea ;))
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • Salut baieti!!!......Am o propunere pentru voi........Ce spuneti de o intalnire intre cluburi Logan Club Sibiu vs. Logan Club Mioveni si facem noi deplasarea la voi la Sibiu.
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Ioi, ce tare ar fi .........Pai de ce sa nu fim de-acord?Chiar ne bucuram ,stabilim detaliile si sunteti bineveniti........
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment


                          • Poate faceti intalnirea asta pana in 15 luna asta...Ca nu ma mai joc...
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Nici eu nu ma mai joc Asteptati sa vina si bolo... Nu ca mi-ar fi dor de el, dar na e mai comod decat cu trenu'...
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Si eu ma bag, ziceti ora si locul si eu vin . I'll be there !!!

                                LE : acum vad ca in 12 veniti la Valcea, deci mai faceti inca 100 km pana la Sibiu ?
                                Last edited by Bad_Wolf; 8 October 2008, 20:26.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google